Makelaarskantoor Ons Huis
Makelaarskantoor Ons Huis staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Middelburg. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap in de onroerendgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en transparantie. Ons Huis legt de nadruk op maatwerk en persoonlijke aandacht. Wij bieden een breed aanbod van diensten binnen de woning- en bedri...
Current housing stock
-
- Available
Breeweg 55
4335AP Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 3.893/m²
ESave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 400 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Veerseweg 36
4332BG Middelburg
€ 695.000 k.k.
€ 3.009/m²
Save as favorite- Living area
- 231 m²
- Land area
- 626 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
President Wilsonlaan 15
4334GA Middelburg
€ 399.000 k.k.
€ 2.829/m²
BSave as favorite- Living area
- 141 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Bastiaan de Langestraat 11
4351ND Veere
€ 299.500 k.k.
€ 2.627/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Populierenlaan 14
4334CG Middelburg
€ 450.000 k.k.
€ 3.719/m²
ESave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 350 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Wagenaarstraat 14
4331CZ Middelburg
€ 560.000 k.k.
€ 3.275/m²
Save as favorite- Living area
- 171 m²
- Land area
- 104 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (12)
Review platforms
BronscoresTotal score
12 total reviews
Funda
10 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Populierenlaan 14
8Een vriendelijke en ervaren makelaar die goed meedenkt, scherp is en kijkt wat er bij de woon wensen en situatie past. We zouden hem aanbevelen.
-
Bastiaan de Langestraat 11
10Marcel is erg betrokken en heeft het beste met je voor. Het voelt persoonlijk en dat vind ik heel belangrijk voor een beslissing met ook emotionele impact.
-
Wagenaarstraat 14
8Marcel is een zeer sympathiek mens, die heel goed benaderbaar is en absoluut geen makelaar is met een snelle babbel. Wat Marcel zegt, vindt en voorstelt doet er toe. Het contact verliep correct, plezierig, gedegen en was gericht op een positief verloop van de verkoop van ons huis. In een enkel geval had Marcel aanmoediging nodig in het daadkrachtiger reageren op het minder snel reageren van een potentiële koper. Over het algemeen zijn we zeer tevreden over het contact met Marcel…
-
President Wilsonlaan 15
10Na een lange niet succesvolle zoektoch in een oververhitte huizenmarkt, heb ik besloten om Marcel, van Ons-huis in te schakelen. Marcel maakt een uitgebreide analyse en geeft een duidelijk indicatie wat een goede aankoopprijs zal zijn. In praktijk bleek dit waarheid, het was direct raak! Na het tekenen van het koopcontract is het contact goed bebleken, en is Marcel goed bereikbaar voor advies. Ik kan Marcel hartelijk aanbevelen !
-
Touwbaan 8
8Makelaar heeft ons naar volle tevredenheid begeleid bij de verkoop van het huis van ons mam. Nette advisering over inrichting voor bezichtigingen en de uiteindelijke onderhandelingen.