A New Home Makelaardij
A New Home Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Kerkrade. Wij begripvol en geduldig helpen u bij het vinden van uw nieuwe thuis of het verkopen van uw huidige woning. Onze focus ligt op een rustige, transparante en persoonlijke benadering van het wonen. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op kwaliteit, profess...
Current housing stock
-
- Available
Winricusstraat 14
6467BN Kerkrade
€ 219.000 k.k.
FSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 200 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Locht 93
6466GT Kerkrade
€ 445.000 k.k.
€ 1.952/m²
ESave as favorite- Living area
- 228 m²
- Land area
- 566 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Carboonplein 14 A
6466CX Kerkrade
€ 299.000 k.k.
€ 3.115/m²
A+Save as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Vroenstraat 9
6462VA Kerkrade
€ 325.000 k.k.
€ 1.477/m²
CSave as favorite- Living area
- 220 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Callistusstraat 21
6467CB Kerkrade
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
CSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 328 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Schout van Heeckerenring 42
6413VC Heerlen
€ 649.000 k.k.
€ 4.327/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 478 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (64)
Review platforms
BronscoresTotal score
64 total reviews
Funda
30 reviews on Funda
34 reviews on Google
-
Olympiastraat 2
6Contact verliep goed op de momenten dat de makelaar beschikbaar was. Wel had de communicatie proactiever gemogen. Zo werd ik bijvoorbeeld niet tijdig geïnformeerd dat de woning online te koop stond, waardoor ik dit via vrienden moest vernemen terwijl ik op vakantie was. Dat vond ik niet prettig. Daarnaast had ik het gevoel dat de vraagprijs in eerste instantie te laag was ingezet. Na mijn feedback en toelichting is dit gelukkig wel netjes aangepast, wat ik waardeer. Tot slot k…
-
Finefrau 130
9Vanaf het moment van benaderen tot en met de verkoop was het super geregeld. Duidelijke communicatie en goed bereikbaar. Ik zou de makelaar van harte aanbevelen bij iedereen.
-
Hereweg 107
10Nathaly en haar team van A New Home Makelaardij hebben ons tijdens het gehele verkoopproces professioneel, persoonlijk en betrokken ontzorgd.
-
Insula 30
10Translated by AIPlan of action that turned out to be correct and the handling after agreement was very professional and pleasant.
-
Poststraat 25
10Translated by AIthe contact went well.very knowledgeable and helpful.good telephone reachable.very friendly with all questions
-
Miriam Heijdendael
10Translated by AIDear Nathalie and team, Thank you very much for your quick, professional and friendly support. We experienced the entire process as exceptionally smooth and worry-free, and that is largely due to your dedication. It always felt like you were really thinking with us — that we greatly appreciated. We are extremely happy that everything went so well. Thank you for your excellent work!