Tijs & Cyril Makelaardij
"Good in good real estate!"
Als full service NVM-makelaar staan wij voor u klaar vanaf het eerste contact tot de afsluiting. Wij zorgen ervoor dat u gedurende het hele verkoop- of koopproces goed begeleid wordt. Ons team is doelgericht en persoonlijk, met de intentie om zowel koper als verkoper tevreden te stellen. Wij specialiseren ons in de verkoop van bestaande woningen in de regio’s 043 en 046, evenals nieuwbouwprojecten in Zuid-Limburg. Onze portefeuille beva...
Current housing stock
-
- Available
Secretaris Wijnandsstraat 38
6226GB Maastricht
€ 579.000 k.k.
€ 4.196/m²
DSave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 181 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Meidoornlaan 7
6241BN Bunde
€ 379.000 k.k.
€ 3.132/m²
DSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 322 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Graaf van Waldeckstraat 49 B
6212AN Maastricht
€ 989.000 k.k.
€ 5.046/m²
CSave as favorite- Living area
- 196 m²
- Land area
- 238 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Brusselsestraat 129 A 01
6211PD Maastricht
€ 689.000 k.k.
€ 5.694/m²
ASave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Brusselsestraat 129 B
6211PD Maastricht
€ 559.000 k.k.
€ 5.427/m²
ASave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Brusselsestraat 129 A 01
6211PD Maastricht
€ 539.000 k.k.
€ 5.085/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (118)
Review platforms
BronscoresTotal score
118 total reviews
Funda
81 reviews on Funda
37 reviews on Google
-
Beukenlaan 67
9Zeer goede communicatie, informatie wordt netjes gedeeld en je wordt van alles op de hoogte gehouden... Alles netjes en snel geregeld
-
Largostraat 20
10Uitstekende begeleiding en advies! Prettig en professioneel.
-
Joani Schut
2Ik kan iedereen ten sterkste afraden in zee te gaan met Makelaardij Thijs en Cyrill. Na het bezichtigen van een woning hebben wij een bieding gedaan onder bepaalde voorwaardes, en helaas heeft Jorrit Haest deze voorwaardes voor de verkoopster verzwegen. Als makelaar hoor je transparant te zijn, en helaas is dit in dit geval zeker niet het geval geweest. Dus zeker geen aanrader! Ons heeft het ons droomhuis gekost, en de verkoopster verslagen achtergelaten
-
Carla Weling
2Vreselijke makelaar.
-
Drijversstraat 29
10Professioneel, vriendelijk en vlot contact. Mooie woning presentatie op Funda. Kantoor is altijd bereikbaar met vriendelijke medewerkers. Prettige en persoonlijke benadering door Cyril. Aanrader!
-
Jan Petersstraat 6
10De makelaar was zeer kundig en gaf goede adviezen. Hij was ook goed bereikbaar bij vragen. We werden goed op de hoogte gehouden over het verloop van de verkoop.
-
Pastoor Arnold Somyasingel 50
9Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn huis De deskundige hulp heeft hiertoe ook bijgedragen. Mijn woning was op korte termijn goed verkocht. Het hele proces verliep vlot en professioneel Zeker een goede aanrader