Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs
"'Best Living... because we work for you!'"
Best Living NVM real estate agents & financial advisors is known as a reliable partner in the living and working area along the Zuidoost Veluwezoom, IJsselvallei, West Achterhoek and the urban triangle Apeldoorn/Deventer/Arnhem. We offer a wide range of services, including sales, purchase, lettings, valuations and financial advice. Our specialists are specialised in property photography, office space and new build. Our agents are passio...
Current housing stock
-
- Available
Lex ten Kleystraat 7
7425RT Deventer
€ 1.025.000 k.k.
€ 4.476/m²
BSave as favorite- Living area
- 229 m²
- Land area
- 561 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Available
Wedinkerf 5
6961MT Eerbeek
€ 449.000 k.k.
€ 5.282/m²
ASave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Droefakkers 12
7371CP Loenen
€ 799.000 k.k.
€ 3.936/m²
CSave as favorite- Living area
- 203 m²
- Land area
- 570 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kraaiheide 86
6961PD Eerbeek
€ 869.000 k.k.
€ 5.500/m²
ASave as favorite- Living area
- 158 m²
- Land area
- 730 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kraaiheide 84
6961PD Eerbeek
€ 849.000 k.k.
€ 4.743/m²
BSave as favorite- Living area
- 179 m²
- Land area
- 626 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Rozenstraat 8
6961VZ Eerbeek
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
BSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 237 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (68)
Review platforms
BronscoresTotal score
68 total reviews
Funda
43 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Wagnerstraat 6
10Er was een goede samenwerking met elkaar. als ik iets niet wist, regelden zij dat. Compliment Zeer goed gedaan. Een aanbevelijng waard.
-
Weli Mjekiqi
10Translated by AIAppointment made for mortgage transfer, super friendly, super fast processing, everything is perfectly arranged for you. So for mortgage advice highly recommended.
-
Honingraat 11
9Een betrouwbare en deskundige makelaar, betrokken en breed georienteerd met interesse in ontwikkelingen op zijn vakgebied gebied. Stabiel en met een eigen vertrouwde visie als makelaar. Scherp in prijs met oog voor kwaliteit.
-
I Wils
10Goede en vlotte service. Prima communicatie.
-
Rembrandtlaan 58
9Wij zijn heel tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Vanaf de waardebepaling tot het moment dat het huis verkocht was. Snelle reacties en oprechte interresse.
-
Oude Wisselseweg 60
10Femke is als aankoopmakelaar (Best Living) simpelweg van een ander niveau. Vanaf het eerste contact was duidelijk dat ze niet alleen voor de transactie gaat, maar echt voor het beste resultaat voor haar klant. Ze is scherp op de inhoud, tactisch ijzersterk tijdens de onderhandelingen en ze schakelt sneller dan de rest van de markt. Wat haar echt onderscheidt, is haar vermogen om tussen de regels door te luisteren. Ze voelt feilloos aan wat de belangen zijn en handelt daar direc…