Reinerie Garantiemakelaars Houten
"As an NVM real estate agent, we make work of your home!"
Reinerie Garantiemakelaars Houten is al meer dan 25 jaar actief in de regio Houten en omstreken. Wij specialiseren ons in het bemiddelen van aankopen, verkoop en taxaties van eengezinswoningen. Onze ervaring en kennis in de regio zorgen voor een betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij zijn aangesloten bij Garantiemakelaars en beschikken over diverse certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze klanten staan centraal in a...
Current housing stock
-
- Available
Bakkersgilde 11
3994BC Houten
€ 489.000 k.k.
€ 4.570/m²
Save as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Tingietersgilde 3
3994XN Houten
€ 650.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Toendrameer 85
3994JC Houten
€ 495.000 k.k.
€ 6.346/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 123 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Pronkmos 13
3994LL Houten
€ 595.000 k.k.
€ 4.474/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 128 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Edelhertakker 29
3994EP Houten
€ 850.000 k.k.
€ 5.862/m²
BSave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 331 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Smeltwater 10
3991MG Houten
€ 945.000 k.k.
€ 6.428/m²
ASave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 255 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (47)
Review platforms
BronscoresTotal score
47 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Teakhout 6
9Het contact verliep soepel, aangename communicatie. Alles goed en duidelijk geregeld en duidelijke afspraken gemaakt over wat de verwachtingen over en weer zijn.
-
Wolvenakker 64
10Het contact verliep prima, hij houdt je goed op de hoogte en legt duidelijk uit. Hij heeft veel kennis van de markt. Altijd dezelfde contactpersoon, geen groot kantoor vindt ik veel fijner.
-
Wolvenakker 52
10Arjan is een prettig persoon, vriendelijk en meedenkend. Appartement is in 2 weken verkocht met een enorme overbieding. Deze makelaar is een aanrader
-
Burchtmuur 16
10Translated by AIArjan is a nice real estate agent. Can you quickly switch and knows the market well. No-nonsense real estate agent.
-
Regentenland 41
9Translated by AIArjan helped us quickly and professionally. The support of an interior designer has helped our house look tip top. He kept us well informed and we are very happy with all his support and help.
-
Livingstonelaan 718
10Translated by AIContact with the real estate agent went smoothly. Clear communication and a lot of knowledge. We definitely recommend this real estate agent.
-
Scherpencamp 7
9Translated by AIArjan is a pleasant and friendly realtor. He is always reachable, responds quickly, and thinks along well. Our house was sold quickly and well. Recommended!
-
Otselaan 34
10Translated by AIExcellent performance, quick sale, open and honest. Neat handling, skilled person and knows the local market well.