Vermeulen Makelaars
"Heart for all homes from Nijmegen to Millingen."
Vermeulen Makelaars staat al veertig jaar bekend als betrouwbaar en deskundig in de regio Millingen aan de Rijn. Wij adviseren met verstand van zaken en werken altijd in uw belang, of u nu op zoek bent naar een woning, hypotheek of verzekering. Onze ervaring en kennis zorgen voor een vloeiende en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod diensten, van verkoop en aankoop tot taxaties en financieel advies. Onze specialisatie lig...
Current housing stock
-
- Available
Zeelandsestraat 41
6566DG Millingen aan de Rijn
€ 469.000 k.k.
€ 3.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 657 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wethouder Koenenstraat 34
6566XJ Millingen aan de Rijn
€ 270.000 k.k.
€ 3.214/m²
BSave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- 267 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kennedystraat 1
6566DX Millingen aan de Rijn
€ 450.000 k.k.
€ 4.128/m²
CSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 269 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Akkerwinde 5
6566HE Millingen aan de Rijn
€ 415.000 k.k.
€ 3.990/m²
BSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- 297 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Wethouder Koenenstraat 27
6566XD Millingen aan de Rijn
€ 399.000 k.k.
€ 3.142/m²
CSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 395 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Heerbaan 256
6566EX Millingen aan de Rijn
Price upon request
Save as favorite- Living area
- 63 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (19)
Review platforms
BronscoresTotal score
19 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
5 reviews on Google
-
Elzenstraat 2
10Translated by AIThe contact was good, short lines, just via the app and then quick response. The advice was good and clear communication.
-
Manuel Witte (Asgard1)
2Ik spreek liever Duits. Ik ben momenteel in Bracht (vlakbij de Nederlandse grens) en de verhuurders hier zijn voornamelijk Nederlanders. Als je ze belt om te informeren naar een appartement en ze merken dat je geen vluchteling bent of iets dergelijks, krijg je het niet. Ze verhuren niet aan Duitsers! En dat is schandalig. Ik overweeg om dit openbaar te maken. Ik heb al wat navraag gedaan en ze vertelden me informeel dat verhuurders tot wel drie keer de huur kunnen vragen aan vluchtelingen, enzovoort. Ik kan het bijna niet geloven, maar als het waar is, BEDANKT... Dan kunnen ze tenminste rustig slapen.
-
Pastoor Graatweg 43
10In een zeer vertrouwde sfeer alle vragen die we hadden op tafel kunnen leggen waarbij er overal een antwoord op was. We hebben altijd een eerlijk verhaal gehoord wat ons erg geholpen heeft in de keuzes die we gemaakt hebben. Altijd bereikbaar voor vragen. Kortom wij zouden Koen Vermeulen zeker adviseren !!
-
Wilsonstraat 55
9Translated by AIGood contact and good service. Easy with the key if I wasn't there. Very pleased with the course of events.