In 2025, our real estate agency was named Top Real Estate Agent of the Year in the Haarlem region. This is no coincidence, as for years we have been at the top of the most selling and buying agencies in this region. Our experience dates back to 1997, when Overspaern Real Estate opened its doors in Haarlem and surrounding areas. Since then, we have made our name as a social and client-focused agency that takes its clients seriously. Our...
Current housing stock
-
- Available
Lange Herenstraat 50
2011LJ Haarlem
€ 700.000 k.k.
€ 4.575/m²
CSave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 72 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Duitslandlaan 72
2034BD Haarlem
€ 500.000 k.k.
€ 4.545/m²
CSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 122 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Duitslandlaan 16
2034BC Haarlem
€ 500.000 k.k.
€ 4.762/m²
ESave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 125 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Engelandlaan 454
2034NS Haarlem
€ 300.000 k.k.
€ 3.797/m²
CSave as favorite- Living area
- 79 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Generaal Cronjéstraat 3 A RD
2021JA Haarlem
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
FSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Spijkerboorweg 314
2037EB Haarlem
€ 500.000 k.k.
€ 6.250/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (431)
Review platforms
BronscoresTotal score
431 total reviews
Funda
282 reviews on Funda
149 reviews on Google
-
Oosterschelde 82
10Overspaern is een geweldige makelaar met veel lokale marktkennis en een strak proces. Veel persoonlijk contact. Al met al een zeer prettige samenwerking.
-
Arnold
10Uitstekende makelaardij, van begin tot einde alle zorgen uit handen genomen. Bedankt!
-
Van Merlenstraat 19
9We hebben t verkoopproces als heel positief ervaren, Joren kent de markt goed en communicatie verloopt snel en accuraat. Heel fijn
-
Klarenbeekstraat 33
10Wat een fijn kantoor! Een deskundig team, dat echt voor je klaarstaat. In het hele verkoopproces was de communicatie soepel en werden dingen meteen en zorgvuldig geregeld. Er werd tijd genomen en moeite gedaan. Kortom een geolied proces met aandacht voor kwaliteit.
-
Ambachtstraat 19
10Goede klik met de makelaar, hij was goed voorbereid, huiswerk goed gemaakt, had een duidelijke strategie. Kennis van de markt en had de vraagprijs/verkoopprijs goed ingeschat. Erg vriendelijk en goede communicatie met het hele team.
-
Waddenstraat 771
10Goede begeleiding en contact met de makelaar. We zijn zeer tevreden met de begeleiding vanuit Overspaern Makelaardij.
-
De Clercqstraat 108
10Wij zijn super positief over Joren en team Overspaern, fijn en vakkundig, altijd goed bereikbaar, vooral tijdens de bezichtigingen en het biedingsproces was de communicatie erg duidelijk, echt Top! Het hele team is erg betrokken! Wij raden Overspaern Makelaardij dan ook zeer zeker aan !