Siewe Makelaars
"The realtor for 't Gooi and Almere! Est. 1928"
Hoe wil jij wonen? Het vinden van het ideale huis is meer dan alleen kijken op Funda. Locatie, prijs, indeling en gevoel moeten allemaal kloppen. Wij helpen je snel de juiste woning te vinden, zodat je geen eindeloze zoektocht hoeft te maken. Door jouw leefstijl, smaak en wensen te kennen, bouwen we direct een gerichte zoekstrategie op. Bij Siewe doen we dat persoonlijk. Wij combineren jarenlange ervaring met een diepe kennis van de mar...
Current housing stock
-
- Available
Generaal de la Reijlaan 8
1404BR Bussum
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.183/m²
ESave as favorite- Living area
- 257 m²
- Land area
- 425 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Generaal Kraijenhoffstraat 5
1411BA Naarden
€ 895.000 k.k.
€ 7.160/m²
A+Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 279 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Meentweg 22
1405JA Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
GSave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- 64 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Wagnerlaan 20
1411JE Naarden
€ 865.000 k.k.
€ 5.884/m²
DSave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 304 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mecklenburglaan 37
1404BG Bussum
€ 895.000 k.k.
€ 5.114/m²
GSave as favorite- Living area
- 175 m²
- Land area
- 285 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
De Verbeelding 14
1401VJ Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.838/m²
ASave as favorite- Living area
- 68 m²
- Land area
- 79 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (110)
Review platforms
BronscoresTotal score
110 total reviews
Funda
57 reviews on Funda
53 reviews on Google
-
Bruisdreef 16
6Zaken worden niet goed gevolgd. Te zakelijk overkomen te weinig info hele waslijst aan vragen invullen geen hulp bij . Alles digitaal geen hulp erbij
-
Erik Ronteltap
10Goede ervaringen met Siewe Makelaars. Steeds vriendelijk, behulpzaam en met vakkennis geholpen. Een makelaar die ik zeker zal aanbevelen.
-
katalin herczog
10Ik heb opnieuw met Siewe Makelaars samengewerkt bij de verkoop van mijn appartement in Amsterdam. Zoals altijd zeer betrouwbaar, flexibel en een prettige samenwerking. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen!
-
Nieuwe Englaan 11
9Deskundige begeleiding gebaseerd op geweldige kennis van de lokale markt. Waar nodig kon steeds snel worden geschakeld. Dat alles heeft geleid tot een vlotte verkoop van mijn woning.
-
Thorbeckelaan 101
9De verkoop van ons huis duurde langer dan we hadden verwacht - kennelijk was de markt toch wat slapper, en toen we serieuze kopers kregen was er uitstel van de overdracht nodig in verband met financiering - maar Jimmy bleef bij dat alles vriendelijk, goed adviserend en steeds snel bereikbaar. Jimmy, bedankt!
-
Merelhof 19
8Contact met de makelaar was prima Alles ging zoals verwacht Zeer tvreden. Mooi om alles uit handen te kunnen geven.
-
Flevolaan 51
10Vriendelijke maar duidelijke hulp. Alle vragen, die niet rechtstreeks voor de verkoop van belang waren, werden beantwoord. Ook alle medewerkers zijn behulpzaam en vriendelijk, er ontstaat een ontspannen sfeer in een toch wel hectische tijd. Bedankt