Koningsstede Makelaardij
"Expert and experienced!"
In uw woonomgeving bouwt u een veilige en comfortabele thuis. Het nemen van de juiste beslissingen is daarbij van groot belang. U heeft hierbij het voordeel dat u terechtkan bij een partij met uitgebreide ervaring in de woningmarkt. Bij Koningsstede Makelaardij staat uw woonwens centraal. Wij combineren kennis en passie voor de woningsector om u te begeleiden bij elke stap. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huur, wij staan voor u kla...
Current housing stock
-
- Available
Celsiusstraat 18
7316KN Apeldoorn
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
DSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Loseweg 242
7315HD Apeldoorn
€ 899.000 k.k.
€ 4.967/m²
Save as favorite- Living area
- 181 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Meerpaal 8
7325NA Apeldoorn
€ 549.500 k.k.
€ 4.132/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 244 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Vliststraat 2
7333MV Apeldoorn
€ 399.500 k.k.
€ 4.756/m²
CSave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- 117 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Jachtlaan 251
7312GP Apeldoorn
€ 625.000 k.k.
€ 4.223/m²
CSave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 267 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Het Schip 180
7325NP Apeldoorn
€ 419.500 k.k.
€ 3.585/m²
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (138)
Review platforms
BronscoresTotal score
138 total reviews
Funda
104 reviews on Funda
34 reviews on Google
-
Hermanos M
2Wij hebben via Koningstede een woning gekocht, maar onze ervaring met Marcel Heppen was helaas erg teleurstellend. Tijdens het proces merkten wij meerdere keren dat afspraken en communicatie niet duidelijk verliepen. Daardoor ontstond bij ons weinig vertrouwen. Wij raden daarom aan om extra alert te zijn wanneer je een woning koopt of verkoopt. Voor ons voelde de begeleiding niet betrouwbaar en werden belangrijke zaken niet goed opgepakt. Juist bij zo’n grote stap verwacht je eerlijkheid, duidelijkheid en goede ondersteuning, en dat hebben wij gemist. Ons advies: denk goed na voordat je met Marcel Heppen in zee gaat
-
Prins Willem-Alexanderlaan 944 A
10Fijn team die met je meedenken en je goed op de hoogte houden van de ontwikkelingen tijdens het verkoopproces. Bedankt Johathan en dames!
-
Tyas Nauta
10Het team en Jonathan van Koningsstede Makelaardij hebben mijn vrouw en ik goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Transparant en snel. Tevreden met de manier waarop het proces is verlopen.
-
Lena Vermees
6Onze ervaring met deze makelaar was wisselend. In het traject miste ik op meerdere momenten duidelijke communicatie en consistentie in afspraken. Dat gaf ons niet altijd het gevoel van betrouwbaarheid. Daarnaast vond ik de representatie en afstemming richting betrokken partijen soms minder professioneel dan verwacht. Uiteindelijk het huis goed verkocht