De Keizer makelaars Houten
"When you fall in love, we stay sober!"
In Midden-Nederland zijn we makelaarskantoor met pit, gespecialiseerd in de woningmarkt. Onze kennis van de regio en onze breed gevarieerde expertise zorgen ervoor dat we je op alle stappen van de weg begeleiden, of het nu gaat om kopen, verkopen, taxeren of financieel advies. Wij combineren inzet en kennis om jou het beste resultaat te bezorgen. Onze vestigingen in Nieuwegein, Houten, Vleuten, Utrecht, Maarssen en Vianen maken het moge...
Current housing stock
-
- Available
Fluweelmos 64
3994KS Houten
€ 650.000 k.k.
€ 4.851/m²
ASave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 134 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kromme Schaft
3991AR Houten
€ 335.000 k.k.
€ 7.614/m²
A++Save as favorite- Living area
- 44 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Stationserf 66
3991KZ Houten
€ 995.000 k.k.
€ 6.067/m²
A+Save as favorite- Living area
- 164 m²
- Land area
- 610 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Kromme Schaft 3 036
3991AR Houten
€ 335.000 k.k.
A++Save as favorite- Living area
- 44 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Odijkseweg 2
3994AT Houten
€ 850.000 k.k.
€ 5.346/m²
ASave as favorite- Living area
- 159 m²
- Land area
- 341 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Narcissentuin 15
3994PS Houten
€ 595.000 k.k.
€ 5.085/m²
A++Save as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 99 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (126)
Review platforms
BronscoresTotal score
126 total reviews
Funda
95 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Maris Van Leeuwen
8Bij de verkoop van onze woning hebben met name Anne Marie van Bentum, maar ook Robin de Beer ons prima ondersteuning geboden bij dit emotievolle proces. De directe en persoonlijke ondersteuning en goede bereikbaarheid heeft ons geholpen om deze ingrijpende periode met een goed gevoel af te sluiten.
-
Melanie Maessen
10Wij zijn heel erg tevreden over de Keizer, met name onze eigen makelaar die ons van het begin tot het eind heeft bij gestaan . Wij kunnen de Keizer aanbevelen voor iedereen. Heel erg bedankt voor alles😀 …
-
Gravenborch 56
10Annemarie is een betrokken makelaar met empathie. Doet het werk enthousiast en met kennis van zaken. Er is veel ervaring en dat geeft 100% vertrouwen. Hele prettig en pro actieve communicatie. Zowel bij de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van het huidige huis. Was keurig op tijd en nam de tijd voor eventuele vragen. We hopen niet meer te hoeven verhuizen maar mocht dit het geval zijn is dit zeker weer via deze makelaar.
-
Femke Dijkstra
10We zijn blij met de samenwerking en het meedenken van de Keizer Makelaars. Hebben zeer zeker geen spijt van onze keuze.
-
Dassenakker 33
9Ik heb geen toelichting geschreven want daar had ik geen zin in. men wil 35 tekens hebben voor ik op akkoord kan drukken. Bij deze :-)
-
Maartje Hulzinga
10Hele fijne makelaars! Goed bereikbaar en transparant over de kosten & het proces. Zowel Anne Marie als Robin zijn beide super kundig in hun vak, fijne adviezen en precies weten wanneer door te pakken. Wij zijn super blij met onze koopwoning en zouden zeker weer terug komen bij de Keizer.