Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer
"The real estate team with the best specialists."
Wij geloven dat wonen van levensbelang is voor iedereen. Een huis moet zowel een thuis als een goede investering zijn, en wij helpen mensen graag op weg naar dat geluk. Of het nu gaat om de verkoop- of aankoopprijs, om beslissingen of het hele proces: wij staan er voor u. Onze kennis is breed en diep, dankzij goede opleidingen, voortdurende updates en specialistische expertise. Technisch, financieel én netwerktechnisch zijn wij goed opg...
Current housing stock
-
- Available
Sikkelstraat 43
2151CN Nieuw-Vennep
€ 990.000 k.k.
€ 4.057/m²
DSave as favorite- Living area
- 244 m²
- Land area
- 938 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Torkruidstraat 36
2165VV Lisserbroek
€ 800.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 184 m²
- Land area
- 268 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Schans 77
2141MZ Vijfhuizen
€ 850.000 k.k.
€ 5.556/m²
ASave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 272 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Balg 49
2134ZP Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
€ 5.340/m²
ASave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zuidertoren 35
2134ZL Hoofddorp
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
ASave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 131 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Juf van Kempenstraat 48
2132ZV Hoofddorp
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
ASave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (80)
Review platforms
BronscoresTotal score
80 total reviews
Funda
49 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Anna de Waalstraat 107
10Hele fijne makelaar die rustig de tijd neemt voor de zoektocht naar ons nieuwe huis. Kundige makelaars die goed meedenken en heel betrokken zijn!
-
Gandhistraat 35
9Alles verliep heel soepel en de makelaar heeft onze zoektocht naar een huis een stuk relaxter gemaakt. Ik zou Mooijekind Vleut zeker aanraden!
-
Colonnade 97
10De communicatie was goed en hun advies werd onderbouwd met data plus ervaring en er werd goed naar ons geluisterd. Ik heb het hele proces en de samenwerking als kundig en aangenaam ervaren.
-
Catharina van Aragonlaan 111
10Wij waren heel blij met onze makelaar. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg deskundig. Ze hebben ons geholpen bij het kopen van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. We bevelen ze aan iedereen aan!
-
Westerkwartier 155
9Na het eerste gesprek aan de keukentafel een duidelijk en deskundig beeld van de verkoopstrategie ontvangen. Hieruit bleek ook dat Mooijekind Vleut goed op de hoogte is van de lokale markt. Flexibiliteit in de planning voorafgaande de daadwerkelijke verkoop is zeer fijn verlopen. Ook het contact tijdens het proces valt niets op aan te merken, korte lijntjes en snel antwoord op al je vragen. Mooijekind Vleut zal ik zeker aanraden bij de verkoop van je woning.
-
Anna Boleynlaan 15
9Erg fijn en direct contact gehad met de makelaar en het team. Ze hebben keurig uitgevoerd wat ze hebben beloofd.