Van Breukelen Makelaardij
Van Breukelen Makelaardij offers reliable and personal real estate services in Nijmegen. With a strong focus on customer orientation and knowledge of the local market, we help you carefully and purposefully when buying or selling your home. Our service includes sales, purchases and appraisals. We work transparently and patiently, so that you are always informed about the steps in the process. Our staff are accredited with VastgoedCert a...
Current housing stock
-
- Available
Pontanusstraat 5 B
6524HA Nijmegen
€ 275.000 k.k.
€ 7.051/m²
GSave as favorite- Living area
- 39 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Tooropstraat 213 A
6521NN Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 6.914/m²
ESave as favorite- Living area
- 47 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Koningsmantelhof 4
6533SJ Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 4.642/m²
CSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Purchased
Tijgerstraat 107
6531MC Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 5.416/m²
DSave as favorite- Living area
- 60 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Symfoniestraat 54
6544TL Nijmegen
€ 275.000 k.k.
€ 3.055/m²
CSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Frans Halsstraat 39 A
6523CK Nijmegen
€ 150.000 k.k.
€ 10.000/m²
DSave as favorite- Living area
- 15 m²
- Land area
- 37 m²
- Bedrooms
- 1
Reviews (68)
Review platforms
BronscoresTotal score
68 total reviews
Funda
61 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Van 't Santstraat 28
10De afgelopen 12 jaar een aantal keren naar volle tevredenheid bij aan- en verkoop deskundig en prettig begeleid door Cindy en Vincent. Niets is teveel en ze zijn altijd bereikbaar.
-
Symfoniestraat 54
10Vlotte verkoop, bereidt je voor op wat je kan verwachten, strategisch en eerlijk. Alles snel geregeld, ook in het weekend!
-
Tintel 7
10Niet je standaard makelaar: Betrokken, eerlijk en zegt waar het op staat. Tweede succesvolle aankoop via van Breukelen Makelaardij! Ongelofelijk bedankt!
-
Donatellostraat 134
9Zeer snel bereikbaar, prettige communicatie en gaat nauwkeurig te werk. Wij zijn tevreden over de begeleiding in het aankoopproces van onze nieuwe woning.
-
Limoslaan 14
10In 1 woord: top! Deskundig, laagdrempelig, betrokken en prettig in contact, 24/7. Aankoop en verkoop werd hiermee een heel soepel en overzichtelijk proces. Dankjewel Vincent en Cindy voor de fijne begeleiding!
-
Venusstraat 6
10Wij zijn tevreden over Van Breukelen Makelaardij. Vincent is flexibel, wat met onze banen prettig was. Daarnaast is hij altijd goed bereikbaar, wat het hele proces een stuk prettiger maakt. Dankzij de expertise hebben wij de woningmarkt beter leren begrijpen en konden we met meer inzicht een bod uitbrengen.
-
Dommer van Poldersveldtweg 96
10Hele fijne en deskundige makelaar. Heel fijn en altijd bereikbaar voor vragen en duidelijke antwoorden. Als ik weer een makelaar nodig heb zou ik Van Breukelen Makelaardij weer vragen.