Van Ekeren Kuiper Culemborg Geldermalsen
"Your broker for Life!"
Bij Van Ekeren Kuiper helpen we je met vertrouwen en transparantie op weg naar jouw droomwoning. Of je nu zoekt naar een eerste eigen plek, wil samenwonen of groter wonen, wij staan voor je klaar met persoonlijk advies en een doordachte aanpak. Onze makelaars en financiële adviseurs zijn altijd bereikbaar, eerlijk en snel. We leggen de nadruk op persoonlijke aandacht, zowel voor jou als voor potentiële kopers. Onze makelaars kennen de r...
Current housing stock
-
- Available
L. Wildschutstraat 91
4194VX Meteren
€ 485.000 k.k.
€ 3.943/m²
ASave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Het Voorburg 2
4101KK Culemborg
€ 875.000 k.k.
€ 6.295/m²
CSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 285 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Lingedijk 151
4191VD Geldermalsen
€ 760.000 k.k.
€ 4.064/m²
ASave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 700 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
De Weermuur 4
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.845/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 105 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
De Weermuur
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.844/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 102 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
De Weermuur 3
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.845/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 105 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (171)
Review platforms
BronscoresTotal score
171 total reviews
Funda
31 reviews on Funda
140 reviews on Google
-
Joost Mendel
10 -
Prins Willem Alexanderstraat 10
9Translated by AIThe real estate agent was very approachable and had good knowledge of the area. Showed a lot of interest. Was enthusiastic and did his job clearly in a good and positive way.
-
Maasweg 20
9Translated by AIFirst-class professional real estate agent with a lot of knowledge about the local market. Support from the office for my feeling sometimes too slow
-
Peggy B.
10Translated by AIWe have experienced Van Ekeren Kuiper as a purchase and sales agent. In both cases, everything was meticulously arranged. Pleasant and clear communication, excellent knowledge of the (local) market and correct administration, which made both processes run very smoothly. Thank you!
-
Marianne Mendel
10Translated by AIFine and involved employees. They respond quickly and accurately. They are aware of the latest developments. Pleasant and personal contact.
-
Corry Ouburg
8 -
Hoogstraat 8
10Fijn contact, snel en servicegericht. Altijd bereikbaar en persoonlijk contact. Bij vragen kon je altijd bellen en gingen ze meteen voor je aan de slag.
-
Bert van Wanrooij
10In alle aspecten van de aankoop en verkoop uitstekend geholpen, heel goed gevoel over de service/aandcht
-
Yasmin B.
8 -
Jos Moelands
8professionele aanpak van de verkoop van mijn woning, een goede communicatie, met een prettig getoonde interesse gedurende het offertetraject.