Oomen Makelaardij & Taxaties Brakel
In Brakel staat Oomen Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de woningmarkt. Wij combineren lokale kennis met professionele expertise om jou te helpen bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze belofte is om jou met zorg en transparantie te begeleiden in ieder stapje van het proces. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gericht op detailongenomen advi...
Current housing stock
-
- Available
Esdoornstraat 9
5306XS Brakel
€ 395.000 k.k.
€ 4.389/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 237 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Boogerd 29
5305CK Zuilichem
€ 425.000 k.k.
€ 3.899/m²
CSave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 269 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Hovendsedijk 47
5306AH Brakel
€ 550.000 k.k.
€ 4.104/m²
DSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 373 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Hovendsedijk 51
5306AH Brakel
€ 650.000 k.k.
€ 4.422/m²
CSave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 709 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Jonker Aartendam 12
5306BD Brakel
€ 670.000 k.k.
€ 4.652/m²
BSave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 471 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Burgemeester Posweg 12 b
5306GD Brakel
€ 340.000 k.k.
€ 4.358/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (30)
Review platforms
BronscoresTotal score
30 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Janna van den Bergh-Sikkema
6We hebben een huis bezichtigd waarbij Lean Oomen ons rond leidde, het was een prettige bezichtiging waarin we alle tijd en ruimte kregen. Alleen toen we vragen stelden, kregen we naar ons idee niet echt duidelijke antwoorden. Ook later bij de reactie op onze biedingen, hadden we op iets meer duidelijkheid gehoopt, zodat we wellicht verder konden onderhandelen. Kortom, wat ons betreft had de communicatie wat beter/duidelijker gekund.
-
Wout van Wijk
10Na het overlijden van m'n broer hebben we contact opgenomen met Lean Oomen. Hij heeft ons uitstekend geholpen met de verkoop van het huis. Hij heeft een mooie waardebepaling van het huis gedaan en nadat het te koop stond is het snel verkocht. Alle zaken perfect geregeld!
-
Kamillestraat 21
10Na het overlijden van m'n broer hebben we contact opgenomen met Lean Oomen. Hij heeft ons uitstekend geholpen met de verkoop van het huis. Hij heeft een mooie waardebepaling van het huis gedan en nadat het te koop stond is het snel verkocht. Alle zaken perfect geregeld!
-
Aart van Osstraat 9
10Translated by AIFrom start to finish, a pleasant cooperation and working method with good advice and prime service. I would choose it again.
-
Willem van Oranjestraat 40
9Translated by AIThe agent was very pleasant to deal with. Gave honest advice and good counsel. Good communication and kept appointments.