Dam en Hooft Makelaars Utrecht B.V.
"Especialista en la compra y venta de tu casa¡"
In 2021 stichtten Oscar Hooft en Laurens Dam hun eigen makelaarskantoor, na jarenlang verantwoordelijk te zijn geweest voor een van de grootste kantoren in Utrecht. Door jarenlang samen te werken, zijn hun stijl en manier van werken goed afgestemd. Dit betekent dat zij als opdrachtgever van A tot Z begeleid worden in de koop of verkoop van woningen, investeringsprojecten of beleggingsobjecten. De regio Utrecht en de omgeving kennen zij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Stationsstraat 42
3511EJ Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 5.509/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vleutenseweg 267 C
3532HE Utrecht
€ 550.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Nicolaas Sopingiusstraat 78
3553TN Utrecht
€ 539.000 k.k.
€ 6.056/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 66 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Ardennen 54
3831EZ Leusden
€ 550.000 k.k.
€ 3.929/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Catharina van Renneslaan 16
3533SC Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 7.031/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Emmaplein 126
3701DE Zeist
€ 389.000 k.k.
€ 5.118/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (70)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
70 reseñas total
Funda
59 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Talmalaan 189
10Vakkundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale markt. Heeft mij als verkoper gedurende het hele proces volledig ontzorgd. De communicatie was prettig, duidelijk en snel. Daarnaast werd alles zorgvuldig en professioneel afgehandeld. Een fijne werkwijze en zeer prettig om mee samen te werken.
-
Julianaweg 171
10Laurens heeft ons uitstekend begeleid bij de aankoop van ons huis. Hij combineert vakkennis met een scherpe blik en reageert altijd vlot. Wat het echt prettig maakt: je kunt ook gewoon goed lachen met hem. Bij een volgende aan- of verkoop in regio Utreg weten we wie we bellen.
-
Nieuwstraat 23 B
10Wij zijn bijzonder tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact viel direct op hoe snel er geschakeld wordt, zonder daarbij de kwaliteit of zorgvuldigheid uit het oog te verliezen. Wat Dam & Hooft echt onderscheidt, is het vermogen om de belangen van alle betrokken partijen continu in balans te houden. Dat zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van het hele proces. Daarnaast wordt er altijd constructief gehandeld, ook in situaties die om extra aandacht of nuan…
-
Julianaweg 168
10Selling a house is often intense. Laurens has helped us through the process and has shown the type of wisdom we were hoping for. Thanks!
-
Willem van Noortstraat 160
10Laurens en Oscar zijn professional voor huizen kopen en verkopen en ze zijn eerlijk en vriendelijkheid ik doe meer dan 5 jaar zaken met hun en wil tot nog paar jaren doen! we hebben nu meer dan 10 transacties gedaan kopen of verkopen binnen 5 minuten beslissen en akkoord gaan