Bruis Makelaars
In Utrecht staat Bruis Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u zorgvuldig en doelgericht door het proces van kopen of verkopen van een woning. Onze dienstverlening omvat zowel aankoop- als verkoopbegeleiding, waarbij we ons inzetten voor een soepele en stressvrije ervaring. We spreken Nederlands, Engels en Duits, waardoor we bereikbaar...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gansstraat 96
3582EL Utrecht
€ 585.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 84 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Merellaan 24
3722AL Bilthoven
€ 935.000 k.k.
€ 6.192/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 375 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Fregatstraat 4
3534RE Utrecht
€ 550.000 k.k.
€ 5.978/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 92 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Normandië 96
3524RM Utrecht
€ 435.000 k.k.
€ 5.179/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Kleine Hof 8
3451LH Vleuten
€ 485.000 k.k.
€ 5.449/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Westerdijk 20
3513EW Utrecht
€ 499.000 k.k.
€ 7.561/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 66 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (65)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
65 reseñas total
Funda
11 opiniones en Funda
54 reseñas en Google
-
Mohamed Bachiri
10Een makelaar (Geert) waarop je echt kan rekenen. Correct, duidelijk en altijd toegankelijk. De communicatie verliep vlot en alles wat beloofd werd, werd ook nagekomen. Dankzij zijn professionele aanpak verliep alles zonder zorgen. Ons appartement werd in een mum van tijd verkocht! Topservice!
-
Emma
10Wij zijn ontzettend tevreden over BRUIS Makelaars. Vanaf het begin hebben Bert Jan en Geert goed naar onze wensen geluisterd en ons echt het gevoel gegeven dat we samen op zoek waren naar ons ideale huis. Geert ging mee naar bezichtigingen en gaf steeds eerlijk en deskundig advies, wat ons enorm heeft geholpen bij het maken van de juiste keuzes. Dankzij hun begeleiding kijken we met een heel goed gevoel terug op het hele proces. En het mooiste van alles: we hebben ons nieuwe huis gevonden! We kunnen niet wachten om daar te gaan wonen.
-
Athenestraat 34
10Prettig contact, kundig, kennis van de lokale markt, snel, realistisch, vriendelijke medewerkers, kortom: een hele fijne samenwerking!
-
Martijn Wiertz
10Fijne en deskundige hulp bij het vinden van een huis in Utrecht. Bo, Geert en Bert Jan hebben ons uitstekend geholpen met een mooi eindresultaat.
-
ricardo versluis
10Zonder stress naar een yes. Top!
-
Nikky Zwezerijnen
10Bo is een fijn mens!
-
yvonne overeem
10Super fijn makelaarskantoor, vriendelijk ontvangst bij Bo en veel kennis bij Geert en Bert-Jan. Heel fijn te woord gestaan!