Nuestro despacho está ubicado en 's-Hertogenbosch y Kerkdriel, con un equipo joven y entusiasta que se dedica por completo a tus deseos. Creemos en un enfoque personal, asegurándonos de que nuevas puertas se abran para ti. Nuestra motivación es sorprenderte y hacerlo feliz. Con años de experiencia en la región 's-Hertogenbosch y Bommelerwaard, conocemos las sutilezas del sector inmobiliario en esta zona. Sabemos lo que ocurre y cómo pod...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Molenstraat 26
5327AZ Hurwenen
€ 850.000 k.k.
€ 7.143/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 1635 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Advocatenlaan 2 a
5324AL Ammerzoden
€ 825.000 k.k.
€ 2.968/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 278 m²
- Área del lote
- 608 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Keppelenkamp 24
5311GZ Gameren
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rietdekkersstraat 6
5331VT Kerkdriel
€ 395.000 k.k.
€ 3.435/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kruidenlaan 34
5331DG Kerkdriel
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hudsonlaan 134
5223SL 's-Hertogenbosch
€ 339.000 k.k.
€ 4.843/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (149)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
149 reseñas total
Funda
130 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Spiegeltuin 112
9Ik heb zowel mijn nieuwe woning gekocht als mijn 'oude' woning verkocht via Makelaarsoord. Ik vond het contact met de makelaar (Joske) heel prettig en zeer laagdrempelig. Ook in de avond- en weekenduren kon ik bij haar terecht met mijn vragen. Er zat wat druk achter de verkoop van mijn eigen woning, maar dit is heel fijn opgepakt door Makelaarsoord waardoor alles op tijd is geregeld. De enige tip is dat de courtage kosten niet zijn besproken door de makelaar tijdens het gesprek…
-
Pelssingel 25
10Korte lijnen, goede beschikbaarheid en prettig in contact. no nonsense, eerlijk en oprecht. goed op de hoogte van de huidige markt en goed onderbouwde adviezen in verkooptraject.
-
Lindestraat 70
9Het contact was zeer prettig, de afspraken en toezeggingen werden strikt nagekomen en de bereikbaarheid was top! Wij kunnen Makelaarsoord van harte aanbevelen.
-
Berm 1
10Fijne en deskundige makelaar. Persoonlijke aandacht, maar ook zakelijk. Ze zetten een stapje extra voor je en denken met je mee. Vriendelijk personeel en goede marketing!
-
Schepenstraat 6
9zeer goed de afspraken liepen allemaal goed gesmeerd zoalsde fotograaf en de man voor de energie label en ook met joske liep het gesmeerd
-
Hertog Godfriedstraat 30
10Een prettige makelaar met kennis van zaken, fijn in omgang en goed bereikbaar/benaderbaar. Informeel en leuk contact wat het verkopen van een woning leuk maakt!