Our office is located in 's-Hertogenbosch and Kerkdriel, with a young and enthusiastic team that is fully dedicated to your wishes. We believe in a personal approach, making sure new doors open for you. Our drive is to surprise you and make you happy in the process. With years of experience in the 's-Hertogenbosch and Bommelerwaard region, we know the nuances of the real estate industry in this area. We know what's going on and how we c...
Current housing stock
-
- Available
Molenstraat 26
5327AZ Hurwenen
€ 850.000 k.k.
€ 7.143/m²
Save as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 1635 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Advocatenlaan 2 a
5324AL Ammerzoden
€ 825.000 k.k.
€ 2.968/m²
ASave as favorite- Living area
- 278 m²
- Land area
- 608 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Keppelenkamp 24
5311GZ Gameren
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A+Save as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 165 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Rietdekkersstraat 6
5331VT Kerkdriel
€ 395.000 k.k.
€ 3.435/m²
CSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kruidenlaan 34
5331DG Kerkdriel
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
ASave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hudsonlaan 134
5223SL 's-Hertogenbosch
€ 339.000 k.k.
€ 4.843/m²
CSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (149)
Review platforms
BronscoresTotal score
149 total reviews
Funda
130 reviews on Funda
19 reviews on Google
-
Spiegeltuin 112
9Ik heb zowel mijn nieuwe woning gekocht als mijn 'oude' woning verkocht via Makelaarsoord. Ik vond het contact met de makelaar (Joske) heel prettig en zeer laagdrempelig. Ook in de avond- en weekenduren kon ik bij haar terecht met mijn vragen. Er zat wat druk achter de verkoop van mijn eigen woning, maar dit is heel fijn opgepakt door Makelaarsoord waardoor alles op tijd is geregeld. De enige tip is dat de courtage kosten niet zijn besproken door de makelaar tijdens het gesprek…
-
Pelssingel 25
10Korte lijnen, goede beschikbaarheid en prettig in contact. no nonsense, eerlijk en oprecht. goed op de hoogte van de huidige markt en goed onderbouwde adviezen in verkooptraject.
-
Lindestraat 70
9Het contact was zeer prettig, de afspraken en toezeggingen werden strikt nagekomen en de bereikbaarheid was top! Wij kunnen Makelaarsoord van harte aanbevelen.
-
Berm 1
10Fijne en deskundige makelaar. Persoonlijke aandacht, maar ook zakelijk. Ze zetten een stapje extra voor je en denken met je mee. Vriendelijk personeel en goede marketing!
-
Schepenstraat 6
9zeer goed de afspraken liepen allemaal goed gesmeerd zoalsde fotograaf en de man voor de energie label en ook met joske liep het gesmeerd
-
Hertog Godfriedstraat 30
10Een prettige makelaar met kennis van zaken, fijn in omgang en goed bereikbaar/benaderbaar. Informeel en leuk contact wat het verkopen van een woning leuk maakt!