Notre bureau est installé à 's-Hertogenbosch et Kerkdriel, avec une jeune équipe enthousiaste qui se consacre pleinement à vos souhaits. Nous croyons en une approche personnalisée, nous veillons à ce que de nouvelles portes s'ouvrent pour vous. Notre motivation est de vous surprendre et ainsi vous rendre heureux. Avec des années d'expérience dans la région de 's-Hertogenbosch et de la Bommelerwaard, nous connaissons les subtilités du se...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molenstraat 26
5327AZ Hurwenen
€ 850.000 k.k.
€ 7.143/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 1635 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Advocatenlaan 2 a
5324AL Ammerzoden
€ 825.000 k.k.
€ 2.968/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 278 m²
- Superficie du terrain
- 608 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Keppelenkamp 24
5311GZ Gameren
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 165 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rietdekkersstraat 6
5331VT Kerkdriel
€ 395.000 k.k.
€ 3.435/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kruidenlaan 34
5331DG Kerkdriel
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hudsonlaan 134
5223SL 's-Hertogenbosch
€ 339.000 k.k.
€ 4.843/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (149)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
149 avis total
Funda
130 commentaires sur Funda
19 commentaires sur Google
-
Spiegeltuin 112
9Ik heb zowel mijn nieuwe woning gekocht als mijn 'oude' woning verkocht via Makelaarsoord. Ik vond het contact met de makelaar (Joske) heel prettig en zeer laagdrempelig. Ook in de avond- en weekenduren kon ik bij haar terecht met mijn vragen. Er zat wat druk achter de verkoop van mijn eigen woning, maar dit is heel fijn opgepakt door Makelaarsoord waardoor alles op tijd is geregeld. De enige tip is dat de courtage kosten niet zijn besproken door de makelaar tijdens het gesprek…
-
Pelssingel 25
10Korte lijnen, goede beschikbaarheid en prettig in contact. no nonsense, eerlijk en oprecht. goed op de hoogte van de huidige markt en goed onderbouwde adviezen in verkooptraject.
-
Lindestraat 70
9Het contact was zeer prettig, de afspraken en toezeggingen werden strikt nagekomen en de bereikbaarheid was top! Wij kunnen Makelaarsoord van harte aanbevelen.
-
Berm 1
10Fijne en deskundige makelaar. Persoonlijke aandacht, maar ook zakelijk. Ze zetten een stapje extra voor je en denken met je mee. Vriendelijk personeel en goede marketing!
-
Schepenstraat 6
9zeer goed de afspraken liepen allemaal goed gesmeerd zoalsde fotograaf en de man voor de energie label en ook met joske liep het gesmeerd
-
Hertog Godfriedstraat 30
10Een prettige makelaar met kennis van zaken, fijn in omgang en goed bereikbaar/benaderbaar. Informeel en leuk contact wat het verkopen van een woning leuk maakt!