Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V.
"¡No hay lugar como este!"
Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V. is sinds 1972 actief als makelaar in de regio Utrecht en heeft zich ontwikkeld tot een van de grootste kantoren in de regio. Met meerdere vestigingen en een team van enthousiaste medewerkers staat het kantoor voor uitstekende marktkennis en een klantvriendelijke aanpak. De hoge waardering van zowel verkopers als kopers en diverse Vastgoed Awards onderstrepen de betrouwbaarheid van Brecheisen. Bij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Paul Citroenstraat 36
3544MD Utrecht
€ 850.000 k.k.
€ 5.903/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 184 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
San Marinostraat 75
3541DS Utrecht
€ 520.000 k.k.
€ 6.420/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Leo Fallplantsoen 70
3543HH Utrecht
€ 799.000 k.k.
€ 5.222/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 207 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Parijsboulevard 175
3541CS Utrecht
€ 645.000 k.k.
€ 5.972/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Satijnvlinder 43
3544VX Utrecht
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 225 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Prof. Jan Bronnerlaan 177
3541AK Utrecht
€ 825.000 k.k.
€ 5.189/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 159 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (77)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
77 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
30 reseñas en Google
-
Graanhoeve 38
9We zijn erg goed geholpen met de aankoop van ons eerste huis, en met veel persoonlijke aandacht. De makelaar gaf altijd snelle en duidelijke antwoorden op onze vragen. We zouden Brecheisen zeker aanbevelen.
-
Truus Nobel
10Brecheiseien makelaar leidscherijn centrum echt topmakelaar huis snel verkocht collega's die op kantoor zitten ook echt top niets is te veel hebben mij overal mee geholpen een dikke 10 dank aan Jerry en collega's
-
Dublinstraat 16
10contact heel goed collega's die op kantoor zitten ook behulpzaam niets is te veel dank jullie wel een dikke 10
-
Salland 4
9The agent from Brecheisen Makelaars helped me throughout the whole process (from search to purchase). It has been an invaluable support in order to make the right choices and be aware of any risks which could arise.
-
Marije Groenleer
10Hilde heeft ons vanaf de eerste tot de laatste minuut perfect geholpen! Zowel qua professionaliteit als qua vriendelijkheid en empathie kon het niet beter! Ons huis is goed en vlot verkocht en Hilde was goed bereikbaar voor vragen en communiceerde ons goed door het hele proces. We zijn zeer tevreden en zouden Hilde ( en ook de werknemers op kantoor Brecheisen) absoluut aanbevelen. Bedankt! R&M
-
Bas de Ruijter
10We zijn heel tevreden over de begeleiding van Hilde bij de verkoop van ons huis. Ze was uitstekend voorbereid, communiceerde snel en duidelijk en begeleidde het hele traject op een prettige en professionele manier. In het contact was Hilde altijd goed bereikbaar, eerlijk, betrokken en vriendelijk. Vooral in de planning, de regie op het proces en de begeleiding rond de bezichtigingen maakte zij voor ons echt het verschil. Daardoor verliep de verkoop vlot, soepel en met weinig stress. We raden Hilde van harte aan aan verkopers die op zoek zijn naar persoonlijke én deskundige begeleiding, zeker ook in Leidsche Rijn.