In Tilburg en de omliggende regio staat Huffmeijer & Van Soest voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij zijn er thuis in de buurten en weten precies wat lokaal speelt, zodat wij jou perfect kunnen helpen bij de verkoop en aankoop van je woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat jouw wensen centraal staan, van start tot eind. Wij bieden een volledige dienstverlening, van waardebepaling tot verkoop en aankoop. Onze e...
Oferta de viviendas actual
-
- Vendido
Heile Schoorstraat 38
5018EE Tilburg
€ 469.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Guido Gezellelaan 50
5051MG Goirle
€ 625.000 k.k.
€ 3.591/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 174 m²
- Área del lote
- 311 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Irenestraat 20
5051ND Goirle
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 104 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Kruisvaardersstraat 73
5021BB Tilburg
€ 390.000 k.k.
€ 3.513/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 148 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Zevenkwartieren 19
5051KM Goirle
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 268 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Anthony Staringdreef 20
5051MP Goirle
€ 425.000 k.k.
€ 3.695/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (15)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
15 reseñas total
15 reseñas en Google
-
Natasja
2Traducido por IAExperiencia muy decepcionante con esta inmobiliaria. Esta agente inmobiliario representaba al vendedor, pero su forma de comunicarse era tan desagradable que decidimos no comprar la casa después de todo. Todo tuvo que hacerse apresuradamente, faltaba información importante en la documentación y el contacto era insistente y despectivo. Aunque no eran nuestra agencia inmobiliaria, esperábamos una actitud profesional y abierta – algo que faltaba por completo. No están asociados a una organización del sector, y eso se nota. Por lo tanto, no recomendamos esta agencia inmobiliaria.
-
Eric maas
10 -
M. B. (Bink)
10Breed aanbod, deskundige en behulpzame medewerkers.
-
Paula Snoeren
10Traducido por IA¡Buen contacto y actuación rápida! Bueno para comunicarse y ser flexibles. Muy amable y saber lo que hacen.
-
Wil Van De Ven
10Leuk en behulpzaam personeel, goede adviezen en top producten.aanrader.👍👍👍 …
-
Francois Wouters
10 -
Mandy Spekman
10Fijne zaak om je schildersbenodigdheden te halen Fijne sfeer, leuke medewerkers.
-
Tijn Pierre Arts
10Vakkundig en op maat geadviseerd. Ook voor een kleine ondernemer een geschikt adres voor advies over alles wat te maken heeft met verf. Hoge kwaliteit producten.
-
Yurii Vybryk
8Je moet jezelf laden.
-
Anne Fila
10Mooi buitenproject gerealiseerd met name door geweldige advisering van Robin. Dank voor gekregen ondersteuning van deze enthousiaste, gedreven en zeer kundig vakman! Top! Fila Decoratieschilderwerken