In Tilburg en de omliggende regio staat Huffmeijer & Van Soest voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij zijn er thuis in de buurten en weten precies wat lokaal speelt, zodat wij jou perfect kunnen helpen bij de verkoop en aankoop van je woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat jouw wensen centraal staan, van start tot eind. Wij bieden een volledige dienstverlening, van waardebepaling tot verkoop en aankoop. Onze e...
Current housing stock
-
- Sold
Heile Schoorstraat 38
5018EE Tilburg
€ 469.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 120 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Guido Gezellelaan 50
5051MG Goirle
€ 625.000 k.k.
€ 3.591/m²
BSave as favorite- Living area
- 174 m²
- Land area
- 311 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Irenestraat 20
5051ND Goirle
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
BSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 104 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Kruisvaardersstraat 73
5021BB Tilburg
€ 390.000 k.k.
€ 3.513/m²
Save as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 148 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Zevenkwartieren 19
5051KM Goirle
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
BSave as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 268 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Anthony Staringdreef 20
5051MP Goirle
€ 425.000 k.k.
€ 3.695/m²
ASave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 155 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (15)
Review platforms
BronscoresTotal score
15 total reviews
15 reviews on Google
-
Natasja
2Translated by AIVery disappointing experience with this real estate agency. This realtor represented the seller, but their way of communicating was so unpleasant that we decided not to buy the house after all. Everything had to be rushed, important information was missing from the documentation, and the contact was pushy and condescending. Although they were not our realtor, we do expect a professional and open attitude – which was completely lacking. They are not affiliated with an industry association, and you can tell. We therefore do not recommend this realtor.
-
Eric maas
10 -
M. B. (Bink)
10Breed aanbod, deskundige en behulpzame medewerkers.
-
Paula Snoeren
10Translated by AIGood contact and quick actions! It was nice to be able to communicate with them and they are flexible. Very friendly and know what they're doing.
-
Wil Van De Ven
10Leuk en behulpzaam personeel, goede adviezen en top producten.aanrader.👍👍👍 …
-
Francois Wouters
10 -
Mandy Spekman
10Fijne zaak om je schildersbenodigdheden te halen Fijne sfeer, leuke medewerkers.
-
Tijn Pierre Arts
10Vakkundig en op maat geadviseerd. Ook voor een kleine ondernemer een geschikt adres voor advies over alles wat te maken heeft met verf. Hoge kwaliteit producten.
-
Yurii Vybryk
8Je moet jezelf laden.
-
Anne Fila
10Mooi buitenproject gerealiseerd met name door geweldige advisering van Robin. Dank voor gekregen ondersteuning van deze enthousiaste, gedreven en zeer kundig vakman! Top! Fila Decoratieschilderwerken