HDL makelaars
In Heeswijk-Dinther staat HDL makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van uw woning. Wij combineren lokale kennis met professionele expertise om u te begeleiden in elke stap van het proces. Onze focus ligt op transparantie, betrouwbaarheid en een gerichte benadering die aansluit bij uw wensen. Wij bieden dienstverlening in de verkoop en aankoop van woningen, met een werkwijze die gericht is op resultaat en...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Langemeijerstraat 3
5473GS Heeswijk-Dinther
€ 579.000 k.k.
€ 3.574/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 442 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Margrietstraat 13
5473EB Heeswijk-Dinther
€ 479.000 k.k.
€ 3.894/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Monseigneur van Oorschotstraat 32
5473AX Heeswijk-Dinther
€ 895.000 k.k.
€ 3.809/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 235 m²
- Superficie du terrain
- 575 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Hoog-Beugt 2
5473KP Heeswijk-Dinther
€ 540.000 k.k.
€ 4.286/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 1050 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Irenestraat 19
5473ED Heeswijk-Dinther
€ 439.000 k.k.
€ 3.658/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Nassaustraat 1
5473ET Heeswijk-Dinther
€ 547.000 k.k.
€ 3.695/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
12 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Nassaustraat 1
9Henny maakt eerst kennis met je voordat ze tot stappen overgaat. Toont ook echt interesse in je huis, maar ook in de verkopers/kopers. Ze zorgt dat alles in een informele sfeer verloopt en blijft vooral goed luisteren naar de personen waar het om gaat. Ze werkt alleen, dus de lijntjes zijn kort. Reageert snel op vragen en staat voor je klaar. Het hele proces verloopt prettig en gemoedelijk en het is bijzonder knap van haar om alles in haar eentje te doen! Wij waren erg tevreden.…
-
Willebrordstraat 19
9Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding door HDL makelaar. Vanaf het eerste contactmoment voelden we ons serieus genomen en goed geïnformeerd. De communicatie was helder, snel en persoonlijk, wat voor ons echt het verschil heeft gemaakt. HDL makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk advies en hield ons gedurende het hele proces goed op de hoogte. Dankzij de professionele aanpak en kennis van de markt hebben wij met een goed gevoel & snel, onze woning kunnen ve…
-
Mirthe Smets
10Hele fijne makelaar. Henny is erg betrokken tijdens het proces, denkt goed met je mee en is goed bereikbaar. Zeker een aanrader!
-
De Schans 17
10Wij hebben de samenwerking als heel fijn ervaren zowel voor de koop als de verkoop van de woningen.
-
Jan- willem Wouters
10heel erg tevreden over HDL makelaars, erg duidelijk en en alles is vlot verlopen. Haar persoonlijke aanpak vonden wij heel prettig. Ik zou haar zeker aanraden voor t verkopen van je huis.