Denise Dekker Makelaardij
"courtier avec une approche personnelle et directe"
Sinds 2019 zijn wij actief als makelaar in de regio Zwolle, gevestigd in Assendorp. Wij combineren onze expertise met creatieve presentatie van woningen, waarbij we samenwerken met Loutje fotografie. Dit zorgt voor een visueel aantrekkelijke en realistische weergave van elke woning. Onze dienstverlening is gericht op klantvriendelijkheid en transparantie. Wij streven naar een laagdrempelige aanpak, waarbij we ons op uw behoeften richten...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Groenestraat 50
8012VM Zwolle
€ 379.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 83 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Corellistraat 4
8031JJ Zwolle
€ 325.000 k.k.
€ 2.902/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Gantel 5
8032BP Zwolle
€ 375.000 k.k.
€ 2.389/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Cliviastraat 1
8012CT Zwolle
€ 439.000 k.k.
€ 4.771/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 95 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Celestraat 28
8012TV Zwolle
€ 459.000 k.k.
€ 4.413/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
De Ruyterstraat 44
8023TT Zwolle
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
38 commentaires sur Funda
20 commentaires sur Google
-
De Ruyterstraat 44
10Heel vriendelijk en ze heeft veel kennis en ervaring en respect voor ons privacy. Ze houdt alles in de gaten
-
Cliviastraat 1
9Snel en laagdrempelig contact. Goede marktkennis zorgt voor een goede strategie qua verkoop. Flexibel bij het plannen van de bezichtigingen om mee te denken met potentiële kopers.
-
Jan Gijs van Dooren
10Denise is echt een top aankoopmakelaar! Naast dat ze heel veel weet over de huizen heeft ze mij heel fijn geholpen met zoeken naar de juiste woning voor mij als persoon. Het moet wel kloppen. Dus ze denkt en kijkt ze kritisch mee en dat heeft mij enorm geholpen als starter. En ondertussen is op pad gaan met Denise ook gewoon heel gezellig. Dat is echt goud waard!
-
Ripperdamarke 3
10Heel fijn persoonlijk contact en kon bewust bepaalde keuzes maken! Zij heeft zicht op de markt en die kennis heeft zicht uitbetaald.
-
Thorbeckegracht 4 C
10Traduit par l'IAToujours disponible, même les dimanches, réaliste dans les négociations, un résultat final incroyable !
-
Waterstraat 54
10Traduit par l'IADenise est compétente, engagée, accessible et avisée. Trouver et acquérir le logement que j'ai trouvé aurait été absolument impossible sans elle !
-
Inge Postma
10Traduit par l'IADenise Dekker est une agent immobilière très honnête et fiable avec une approche accessible. Très bien !