Denise Dekker Makelaardij
"agente inmuebles con enfoque personal y directo"
Sinds 2019 zijn wij actief als makelaar in de regio Zwolle, gevestigd in Assendorp. Wij combineren onze expertise met creatieve presentatie van woningen, waarbij we samenwerken met Loutje fotografie. Dit zorgt voor een visueel aantrekkelijke en realistische weergave van elke woning. Onze dienstverlening is gericht op klantvriendelijkheid en transparantie. Wij streven naar een laagdrempelige aanpak, waarbij we ons op uw behoeften richten...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Groenestraat 50
8012VM Zwolle
€ 379.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 83 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Corellistraat 4
8031JJ Zwolle
€ 325.000 k.k.
€ 2.902/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Gantel 5
8032BP Zwolle
€ 375.000 k.k.
€ 2.389/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Cliviastraat 1
8012CT Zwolle
€ 439.000 k.k.
€ 4.771/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 95 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Celestraat 28
8012TV Zwolle
€ 459.000 k.k.
€ 4.413/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
De Ruyterstraat 44
8023TT Zwolle
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
38 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
De Ruyterstraat 44
10Heel vriendelijk en ze heeft veel kennis en ervaring en respect voor ons privacy. Ze houdt alles in de gaten
-
Cliviastraat 1
9Snel en laagdrempelig contact. Goede marktkennis zorgt voor een goede strategie qua verkoop. Flexibel bij het plannen van de bezichtigingen om mee te denken met potentiële kopers.
-
Jan Gijs van Dooren
10Denise is echt een top aankoopmakelaar! Naast dat ze heel veel weet over de huizen heeft ze mij heel fijn geholpen met zoeken naar de juiste woning voor mij als persoon. Het moet wel kloppen. Dus ze denkt en kijkt ze kritisch mee en dat heeft mij enorm geholpen als starter. En ondertussen is op pad gaan met Denise ook gewoon heel gezellig. Dat is echt goud waard!
-
Ripperdamarke 3
10Heel fijn persoonlijk contact en kon bewust bepaalde keuzes maken! Zij heeft zicht op de markt en die kennis heeft zicht uitbetaald.
-
Thorbeckegracht 4 C
10Traducido por IASiempre accesible, incluso los domingos, realista en las negociaciones, al final un super resultado ¡!
-
Waterstraat 54
10Traducido por IADenise es competente, comprometida, accesible y tiene sentido común. ¡Encontrar y adquirir la vivienda que he encontrado sería absolutamente imposible sin ella!
-
Inge Postma
10Traducido por IADenise Dekker es una agente inmobiliaria muy sincera y confiable con un enfoque accesible. ¡Muy bien!