Van Amerom Makelaardij
Van Amerom Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Zwolle en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van een huis, niet alleen als woning, maar ook als thuis. Onze belofte is om u met professionaliteit en empathie te begeleiden bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Wij specialiseren ons in zowel de verkoop als de aankoop van woningen en bieden daarbij een persoonlijke aanpak. Onze kennis van de regio, g...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Engelsmanplaat 109
8032DX Zwolle
€ 315.000 k.k.
€ 3.795/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoogstraat 46
8011BA Zwolle
€ 255.000 k.k.
€ 3.228/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 43 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Huibertplaat 40
8032DE Zwolle
€ 320.000 k.k.
€ 4.000/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Heerkensmarke 16
8016AR Zwolle
€ 465.000 k.k.
€ 4.079/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Van Zuylenware 48
8014WL Zwolle
€ 415.000 k.k.
€ 3.772/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Ruusbroecstraat 165
8022EE Zwolle
€ 295.000 k.k.
€ 4.041/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (76)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
76 avis total
Funda
35 commentaires sur Funda
41 commentaires sur Google
-
Backermarke 21
10Vanaf de eerste kennismaking een heel prettig contact. Geeft goede tips voor de verkoop en komt afspraken na. Altijd bereikbaar voor vragen en geeft praktische informatie. Ik ben zeer tevreden en raad deze makelaar zeker aan.
-
Van Zuylenware 48
10Erg tevreden over Van Amerom Makelaardij! Ze hebben ons uitstekend geholpen in onze zoektocht! Bleven kritisch naar elke woning kijken en waren pas tevreden als wij onszelf er 100% zeker zagen wonen. Ze leken soms bijna beter te weten wat wij wilden, dan wijzelf. Wij raden ze aan iedereen aan!
-
Botlek 22
9het contact met de makelaar was zeer vertrouwd en hartelijk. was heel goed bereik baar. geen vraag was hem teveel
-
Roy Klouth
10Super tevreden over het contact en de samenwerking met Tom. Hij is professioneel, eerlijk en denkt mee en er is een uitstekende begeleiding gedurende het hele proces. Hij is zeer goed bereikbaar en handelt snel. Hij stelt een realistisch verkoopplan op, communiceert helder en komt zijn afspraken na. Tom heeft verstand van zaken, is niet opdringerig en geeft de potentiële kopers ook ruim de tijd voor bezichtigingen om geen overhaaste beslissingen te hoeven nemen. Kortom, wij zijn zeer tevreden over deze betrouwbare makelaar en zullen Tom zeker aanbevelen!
-
Backermarke 37
10Super tevreden over het contact en de samenwerking met Tom. Hij is professioneel, eerlijk en denkt mee en er is een uitstekende begeleiding gedurende het hele proces. Hij is zeer goed bereikbaar en handelt snel. Hij stelt een realistisch verkoopplan op, communiceert helder en komt zijn afspraken na. Tom heeft verstand van zaken, is niet opdringerig en geeft de potentiële kopers ook ruim de tijd voor bezichtigingen om geen overhaaste beslissingen te hoeven nemen. Kortom, wij zijn…