Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties
"Votre conseiller chez Achats, Ventes et (WIVW) Expertise"
Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning bij de aankoop, verkoop of taxatie van een woning. In De Bilt actief, bieden wij u uitgebreide kennis van de regio en een breed netwerk om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar de ideale woning, uw huidige huis wilt verkopen of een professionele taxatie nodig hebt, wij staan voor u klaar met enthousiasme en expertise. Onze dienstv...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Henegouwen 36
3524RA Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kometenlaan 126
3721JW Bilthoven
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan Provostlaan 37
3723RC Bilthoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hessenweg 133 B
3731JG De Bilt
€ 489.000 k.k.
€ 4.890/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Nieuwe Weteringseweg 68
3737MD Groenekan
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.124/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 314 m²
- Superficie du terrain
- 2165 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Daltonstraat 7
3401WG IJsselstein
€ 825.000 k.k.
€ 4.970/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (56)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
56 avis total
Funda
25 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Spyridon Thomas Pachis
10Iedereen bij Jos van der Linden Makelaardij gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nick en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en in beide gevallen verliep alles vlekkeloos. Een echte aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Apennijnen 57
10Iedereen bij Jos van der Linden gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nik en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en alles verliep vlekkeloos. Een absolute aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Montfoortlaan 6 A
10Goed contact en goede timing qua plaatsen. Werd meegedacht met alles. Uiteindelijk erg tevreden met de verkoop in totaliteit. Ik gaf ze de sleutels en zij zorgen voor de foto's en alles omheen. Precies wat je verwacht van een makelaar!
-
Pastoor Hendrikspark 52
10Erg goed kantoor, prettige, correcte en deskundige makelaars. Fatsoenlijke tarieven. Absolute aanrader!