Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties
"Your advisor for Purchase, Sale and (NWWI) Appraisal"
Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties offers reliable and personal support when buying, selling or appraising a home. Active in De Bilt, we offer you extensive knowledge of the region and a broad network to realize your wishes. Whether you are looking for the ideal home, want to sell your current house or need a professional appraisal, we are ready for you with enthusiasm and expertise. Our service is focused on clarity, speed and f...
Current housing stock
-
- Available
Henegouwen 36
3524RA Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
ASave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Kometenlaan 126
3721JW Bilthoven
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
BSave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 147 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Jan Provostlaan 37
3723RC Bilthoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
BSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- 158 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Hessenweg 133 B
3731JG De Bilt
€ 489.000 k.k.
€ 4.890/m²
DSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Nieuwe Weteringseweg 68
3737MD Groenekan
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.124/m²
FSave as favorite- Living area
- 314 m²
- Land area
- 2165 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Daltonstraat 7
3401WG IJsselstein
€ 825.000 k.k.
€ 4.970/m²
A+Save as favorite- Living area
- 166 m²
- Land area
- 246 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (56)
Review platforms
BronscoresTotal score
56 total reviews
Funda
25 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Spyridon Thomas Pachis
10Iedereen bij Jos van der Linden Makelaardij gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nick en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en in beide gevallen verliep alles vlekkeloos. Een echte aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Apennijnen 57
10Iedereen bij Jos van der Linden gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nik en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en alles verliep vlekkeloos. Een absolute aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Montfoortlaan 6 A
10Goed contact en goede timing qua plaatsen. Werd meegedacht met alles. Uiteindelijk erg tevreden met de verkoop in totaliteit. Ik gaf ze de sleutels en zij zorgen voor de foto's en alles omheen. Precies wat je verwacht van een makelaar!
-
Pastoor Hendrikspark 52
10Erg goed kantoor, prettige, correcte en deskundige makelaars. Fatsoenlijke tarieven. Absolute aanrader!