Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties
"Ihr Berater bei Kauf, Verkauf und (NWWI) Bewertung"
Jos van der Linden Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning bij de aankoop, verkoop of taxatie van een woning. In De Bilt actief, bieden wij u uitgebreide kennis van de regio en een breed netwerk om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar de ideale woning, uw huidige huis wilt verkopen of een professionele taxatie nodig hebt, wij staan voor u klaar met enthousiasme en expertise. Onze dienstv...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Henegouwen 36
3524RA Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kometenlaan 126
3721JW Bilthoven
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Jan Provostlaan 37
3723RC Bilthoven
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hessenweg 133 B
3731JG De Bilt
€ 489.000 k.k.
€ 4.890/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Nieuwe Weteringseweg 68
3737MD Groenekan
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.124/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 314 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2165 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Daltonstraat 7
3401WG IJsselstein
€ 825.000 k.k.
€ 4.970/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 246 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (56)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
56 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
31 Bewertungen bei Google
-
Spyridon Thomas Pachis
10Iedereen bij Jos van der Linden Makelaardij gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nick en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en in beide gevallen verliep alles vlekkeloos. Een echte aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Apennijnen 57
10Iedereen bij Jos van der Linden gaf ons een veilig en verzorgd gevoel. Nik en Jos stonden ons bij elke stap terzijde. Ze kenden de markt duidelijk heel goed en genoten veel respect in hun netwerk. De communicatie met de backoffice verliep altijd soepel en goed georganiseerd. Ze hielpen ons zowel bij de aan- als verkoop en alles verliep vlekkeloos. Een absolute aanrader vanwege hun professionaliteit, efficiëntie en persoonlijke benadering.
-
Montfoortlaan 6 A
10Goed contact en goede timing qua plaatsen. Werd meegedacht met alles. Uiteindelijk erg tevreden met de verkoop in totaliteit. Ik gaf ze de sleutels en zij zorgen voor de foto's en alles omheen. Precies wat je verwacht van een makelaar!
-
Pastoor Hendrikspark 52
10Erg goed kantoor, prettige, correcte en deskundige makelaars. Fatsoenlijke tarieven. Absolute aanrader!