Eerenbeemt Makelaardij
"Des agents immobiliers avec qui ça clique."
Eerenbeemt Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Wij begrijpen dat het kiezen van de juiste makelaar een belangrijk moment is en daarom zorgen we voor een professionele, maar ook warme samenwerking. Ons kantoor in Woudenberg heeft een bredere bereikbaarheid, waardoor we ook actief zijn in regio’s als Amersfoort, Leusden en de Utrechtse Heuvelrug. Of je op zoek bent naar een nieuw hu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Noordweg 105
3704GM Zeist
€ 435.000 k.k.
€ 6.591/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- 210 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Het Hallehuis 19
3823VH Amersfoort
€ 460.000 k.k.
€ 4.646/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Geeresteinselaan 38
3931JD Woudenberg
€ 995.000 k.k.
€ 4.289/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 232 m²
- Superficie du terrain
- 440 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Boekhorst 31
6714JR Ede
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 114 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Beukenlaan 15
3931ZR Woudenberg
€ 500.000 k.k.
€ 4.166/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 122 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Stationsweg Oost 191
3931EP Woudenberg
€ 749.000 k.k.
€ 4.711/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 457 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Boekhorst 31
10Bart-jan is een hele fijne mam om mee samen te werken wind er geen doekjes om verteld de waarheid en neemt de tijd voor je en legt alles fijn in jip en janneke taal uit als dat fijn is voor de personen
-
Laan 1940-1945 19
10Bart-Jan geeft vertrouwen en hij heeft me echt enorm geholpen bij een wat lastiger vraagstuk. Na elke bezichtiging praatte hij me persoonlijk bij en hij is met succes een goede bemiddelaar gebleken. Ik heb met Bart-Jan al 2 keer een verkoop/aankoop gedaan en zou zonder nadenken wéér bij hem aankloppen. Dankjewel!
-
Van Limburg Stirumlaan 12
9Traduit par l'IAConseils avisés, toujours en accord. Bart-Jan donne une suggestion claire ou un conseil, mais ne force jamais son conseil. Les conseils sont bien fondés. Connaissance du marché et des gens, bon négociateur. Humour.
-
Luit Blomstraat 6
10 -
Laagerfseweg 58
10Traduit par l'IAContact agréable, connaissance des affaires. Bonne approfondissement et une évaluation honnête des biens visités. J'ai également été bien informé de l'avancement. Je veux bien m'arrêter ici mais l'obligation de 100 lettres à utiliser est très ennuyante.
-
Blotenburgerhof 10
10Traduit par l'IABart-Jan nous a merveilleusement aidés dans la vente de notre maison. Toujours disponible pour nos questions !
-
Aletta Jacobsstraat 9
9Traduit par l'IABonne agence immobilière, possède beaucoup de connaissances et est très aimable et fiable ! Une oreille attentive à vos souhaits.