Eerenbeemt Makelaardij
"Brokers with whom it 'clicks'."
Eerenbeemt Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Wij begrijpen dat het kiezen van de juiste makelaar een belangrijk moment is en daarom zorgen we voor een professionele, maar ook warme samenwerking. Ons kantoor in Woudenberg heeft een bredere bereikbaarheid, waardoor we ook actief zijn in regio’s als Amersfoort, Leusden en de Utrechtse Heuvelrug. Of je op zoek bent naar een nieuw hu...
Current housing stock
-
- Available
Noordweg 105
3704GM Zeist
€ 435.000 k.k.
€ 6.591/m²
GSave as favorite- Living area
- 66 m²
- Land area
- 210 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Het Hallehuis 19
3823VH Amersfoort
€ 460.000 k.k.
€ 4.646/m²
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 128 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Geeresteinselaan 38
3931JD Woudenberg
€ 995.000 k.k.
€ 4.289/m²
A+Save as favorite- Living area
- 232 m²
- Land area
- 440 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Boekhorst 31
6714JR Ede
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
ASave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 114 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Beukenlaan 15
3931ZR Woudenberg
€ 500.000 k.k.
€ 4.166/m²
A+Save as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 122 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Stationsweg Oost 191
3931EP Woudenberg
€ 749.000 k.k.
€ 4.711/m²
BSave as favorite- Living area
- 159 m²
- Land area
- 457 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (23)
Review platforms
BronscoresTotal score
23 total reviews
Funda
17 reviews on Funda
6 reviews on Google
-
Boekhorst 31
10Bart-jan is een hele fijne mam om mee samen te werken wind er geen doekjes om verteld de waarheid en neemt de tijd voor je en legt alles fijn in jip en janneke taal uit als dat fijn is voor de personen
-
Laan 1940-1945 19
10Bart-Jan geeft vertrouwen en hij heeft me echt enorm geholpen bij een wat lastiger vraagstuk. Na elke bezichtiging praatte hij me persoonlijk bij en hij is met succes een goede bemiddelaar gebleken. Ik heb met Bart-Jan al 2 keer een verkoop/aankoop gedaan en zou zonder nadenken wéér bij hem aankloppen. Dankjewel!
-
Van Limburg Stirumlaan 12
9Translated by AIGood advice, always in consultation. Bart-Jan gives a clear suggestion or advice, but will never impose his advice. The advice is well founded. Market and people knowledge, good negotiator. Humor.
-
Luit Blomstraat 6
10 -
Laagerfseweg 58
10Translated by AIGood contact, knowledgeable. Thoroughly questioned and an honest assessment of the viewed properties. I was also well informed about the progress. I would like to leave it at that but the obligation to use 100 characters is very annoying.
-
Blotenburgerhof 10
10Translated by AIBart-Jan fantastically helped us with the sale of our house. Always available for our questions!
-
Aletta Jacobsstraat 9
9Translated by AIGreat realtor, has a lot of knowledge and very friendly and reliable! A listening ear to your wishes.