Makelaardij Evers
"Un réaliste pour la vente et l'achat de votre maison"
Bij Makelaardij Evers staan we voor jou als betrouwbare NVM makelaar in de regio Nieuwegein en omgeving. Of je nu wilt kopen, verkopen of taxeren, wij begeleiden je met expertise en toewijding door ieder stapje van het proces. Ons team is er om jou persoonlijk te begeleiden, zodat je altijd weet waar je staat en wat er van je verwacht wordt. We beginnen met een realistisch waardeadvies, zodat je huis altijd tegen de beste prijs op de ma...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tramstraat 2 A
3433CE Nieuwegein
€ 325.000 k.k.
€ 3.916/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 67 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Polkahof 2
3438TM Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Adri Piecklaan 68
3739LJ Hollandsche Rading
€ 595.000 k.k.
€ 5.891/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Aart van der Leeuwhove 5
3438HH Nieuwegein
€ 545.000 k.k.
€ 4.504/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Nedereindseweg 30 11
3438AE Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 6.818/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 44 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Jachthoornlaan 21
3438RL Nieuwegein
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (80)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
80 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Nedereindseweg 75
10De makelaar toonde veel begrip voor onze situatie (verkoop na een overlijden) en begeleidde ons stap voor stap. Hij dacht goed mee over de verkoopstrategie en hield ons continu duidelijk op de hoogte. Dit heeft geleid tot een vlot verkoopproces en een resultaat waar we zeer tevreden mee zijn.
-
Monique van Dam
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren. Alles verliep snel en soepel, mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mij vertrouwen gaf. Ik kijk er met een goed gevoel op terug, en tot slot ben ik ben ik blij met het eind resultaat.
-
van Halllaan 4
10Alles is prima verlopen en het huis is snel verkocht. Alle documentatiel is goed inzichtelijk en contact met de medewerkers is fijn en naar volle tevredenheid verlopen. Zeer bedankt voor jullie adviezen .
-
Putter 11
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren, en mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mijn vertrouwen gaf. Al met al ben ik tevreden over de samenwerking.
-
Ansinghlaan 60
9De makelaar kennen wij al heel lang en heeft in het verleden eerder voor ons een huis verkocht. Hij is betrokken en pro actief en duidelijk in de communicatie,