Makelaardij Evers
"A realtor for the sale and purchase of your home"
Bij Makelaardij Evers staan we voor jou als betrouwbare NVM makelaar in de regio Nieuwegein en omgeving. Of je nu wilt kopen, verkopen of taxeren, wij begeleiden je met expertise en toewijding door ieder stapje van het proces. Ons team is er om jou persoonlijk te begeleiden, zodat je altijd weet waar je staat en wat er van je verwacht wordt. We beginnen met een realistisch waardeadvies, zodat je huis altijd tegen de beste prijs op de ma...
Current housing stock
-
- Available
Tramstraat 2 A
3433CE Nieuwegein
€ 325.000 k.k.
€ 3.916/m²
FSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 67 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Polkahof 2
3438TM Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Adri Piecklaan 68
3739LJ Hollandsche Rading
€ 595.000 k.k.
€ 5.891/m²
BSave as favorite- Living area
- 101 m²
- Land area
- 238 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Aart van der Leeuwhove 5
3438HH Nieuwegein
€ 545.000 k.k.
€ 4.504/m²
ASave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 199 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Nedereindseweg 30 11
3438AE Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 6.818/m²
ASave as favorite- Living area
- 44 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Jachthoornlaan 21
3438RL Nieuwegein
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
A+Save as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 166 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (80)
Review platforms
BronscoresTotal score
80 total reviews
Funda
62 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
Nedereindseweg 75
10De makelaar toonde veel begrip voor onze situatie (verkoop na een overlijden) en begeleidde ons stap voor stap. Hij dacht goed mee over de verkoopstrategie en hield ons continu duidelijk op de hoogte. Dit heeft geleid tot een vlot verkoopproces en een resultaat waar we zeer tevreden mee zijn.
-
Monique van Dam
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren. Alles verliep snel en soepel, mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mij vertrouwen gaf. Ik kijk er met een goed gevoel op terug, en tot slot ben ik ben ik blij met het eind resultaat.
-
van Halllaan 4
10Alles is prima verlopen en het huis is snel verkocht. Alle documentatiel is goed inzichtelijk en contact met de medewerkers is fijn en naar volle tevredenheid verlopen. Zeer bedankt voor jullie adviezen .
-
Putter 11
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren, en mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mijn vertrouwen gaf. Al met al ben ik tevreden over de samenwerking.
-
Ansinghlaan 60
9De makelaar kennen wij al heel lang en heeft in het verleden eerder voor ons een huis verkocht. Hij is betrokken en pro actief en duidelijk in de communicatie,
-
Carillonlaan 28
10Het contact was persoonlijk, direct en heel erg duidelijk en zijn kennis van vraag/aanbod in de wijk heeft de doorslag gegeven om met hem in zee te gaan.