Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs
"Partout chez soi !"
Van den Berk & Kerkhof staat voor betrouwbaar advies op het gebied van woningen, grond en zakelijk onroerend goed. Met meer dan vijftig jaar ervaring en een team van twintig collega’s, van jong tot ervaren, staan we voor onze klanten klaar. Onze specialisten zijn gespecialiseerd in agrarisch, zakelijk of particulier onroerend goed en staan altijd voor je klaar met kennis, advies en ondersteuning. Onze vestigingen in Noord-Brabant zijn g...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
van Norenburchstraat 1
5622KN Eindhoven
€ 475.000 k.k.
€ 6.690/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
den Houw 1
5737PZ Lieshout
€ 549.000 k.k.
€ 5.279/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 875 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Willem de Zwijgerweg 104
5684SL Best
€ 425.000 k.k.
€ 4.293/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Honderdmorgensedijk 4
5264PB Vught
€ 1.950.000 k.k.
€ 12.264/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 54210 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Spoeleind 23
5685EG Best
€ 575.000 k.k.
€ 4.137/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Smulderslaan 45
5712PN Someren
€ 895.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 209 m²
- Superficie du terrain
- 9000 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (129)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
129 avis total
Funda
31 commentaires sur Funda
98 commentaires sur Google
-
Mark Burgers
10Zeer tevreden over onze makelaar John en het personeel op kantoor. Voor ons was het verkoopproces helemaal nieuw, maar wij zijn van begin tot eind, deskundig geholpen. Een uitgebreide en professionele waardebepaling gaf ons direct vertrouwen en leidde tot een snelle en succesvolle verkoop van ons huis.
-
Michiel de Ruijterstraat 48
10Zeer tevreden over onze makelaar en het personeel op kantoor. Voor ons was het verkoopproces helemaal nieuw, maar wij zijn van begin tot eind, deskundig geholpen. Een uitgebreide en professionele waardebepaling gaf ons direct vertrouwen en leidde tot een snelle en succesvolle verkoop van ons huis.
-
Nistelrodesedijk 19
8Traduit par l'IALe contact a été super, nous avons trouvé les photos un peu moins de qualité. Ils ont bien du sens des affaires et savent de quoi ils parlent. L'accompagnement a bien fonctionné. Ils ont bien connu le marché.
-
Tamboer 66
8Traduit par l'IAPremière phase du contact s'est déroulée assez facilement et avec espoir, et cela ressemblait à un courtier compétent à Best.
-
Jan Roefs
10Wij zijn erg tevreden over Berk & Kerkhof makelaardij. Paul Hullegie onze makelaar heeft ons zeer deskundig en professioneel geholpen tijdens de verkoop van onze woning. Heel hartelijk dank voor alle goede zorgen en positieve inzet tijdens de verkoop van onze woning.