Nijland Makelaars Utrecht
"Res sens chez toi"
Nos bureaux d'Amersfoort, Bilthoven, Doorn, Utrecht, Zeist et notre agence immobilière HypoTakeCare travaillent en collaboration avec une organisation centralisée, afin que nos agents immobiliers puissent pleinement se concentrer sur leurs clients. Dans la région de Utrechtse Heuvelrug, nous combinons efficacement l'offre et la demande grâce à un large réseau de vendeurs et d'acheteurs. Avec plus de 70 ans d'expérience dans la région, n...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bromwissel 25
3551WC Utrecht
€ 925.000 k.k.
€ 6.703/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 101 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Urlusstraat 31
3533SM Utrecht
€ 750.000 k.k.
€ 6.637/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Voorsterbeeklaan 68
3521DE Utrecht
€ 690.000 k.k.
€ 6.216/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hoefijzerstraat 80
3572BX Utrecht
€ 775.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hooft Graaflandstraat 39
3525VM Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 5.833/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 93 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stationsstraat 50
3511EG Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 6.959/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (67)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
67 avis total
Funda
57 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Van der Goesstraat 2 BS
9Makkelijk contact, snelle reacties en bij alle bezichtigingen aanwezig! Plande alles voor ons in zodra we wilde en konden erg snel schakelen. Zou het iedereen aanraden!!
-
St.-Bonifaciusstraat 53
10Zeer betrokken en kundige makelaars. Ze hebben een persoonlijke benadering en geven zeer professioneel advies. Ook bij dingen die anders lopen dan verwacht zijn ze zeer flexibel en behulpzaam.
-
Cristian van der Steen
10Fantastisch geholpen door Jolanda, Anneke, Maxime en Priscilla. Erg fijne begeleiding bij zowel aankoop als verkoop, realistische taxaties en persoonlijke betrokkenheid.
-
Nicolaasweg 34
10Ontzettend blij met de hulp van Anneke en Maxime! Goed advies, geen vraag was te veel en heel professioneel! Zowel bij aankoop als verkoop hele goede begeleiding. Het is een vreemde markt in Utrecht en goed advies is goud waard!
-
Paltzerweg 233
10Professionele begeleiding bij het zoeken, prettig advies tijdens de bezichtigingen, absoluut een aanrader
-
Douwes Dekkerstraat 34
10Maxime heeft ons fantastisch geholpen. Zij was constant bereikbaar tijdens onze zoektocht en wist precies wat onze wensen waren. Toen zij zag hoe enthousiast wij waren over onze nieuwe woning, is zij direct in actie gegaan. Zonder haar wij dit huis nooit kunnen krijgen. Nogmaals, ontzettend bedankt voor al je hulp Maxime!