In Breda staat Mariska Franken Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen we ervoor dat uw woning of huurobject in goede handen is. Onze expertise ligt in het verkoop- en verhuren van woningen, met aandacht voor elke klantwens. Wij werken op een open en professionele manier, waarbij we onze kennis inzetten om de beste oplossing te vinden vo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mgr. Horsthuisstraat 48
4813XM Breda
€ 499.000 k.k.
€ 4.708/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Argusvlinder 123
4814SG Breda
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Allerheiligenweg 59
4834TN Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Schrijnwerkerstraat 19
4813LV Breda
€ 495.000 k.k.
€ 4.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Vuchtstraat 81
4816BM Breda
€ 445.000 k.k.
€ 4.009/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Joshof 31
4813EZ Breda
€ 650.000 k.k.
€ 4.012/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Joshof 31
8Het contact was prettig en vriendelijk zakelijk. Zeer tevreden. Ook voldoende betrokken. De afhandeling verliep prettig
-
Vuchtstraat 81
10Ik ben ontzettend tevreden over de service, zeer zorgvuldig én snel, echt TOP! Vanaf het eerste contact werd ik professioneel geholpen. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en alles werd duidelijk uitgelegd. Wat mij vooral opviel, was de combinatie van nauwkeurigheid en tempo. De communicatie verliep vlot en vriendelijk, en het resultaat is goed. Je merkt dat ze haar verstaat. Ik zou deze service zonder twijfel aanraden aan anderen. Echt een betrouwbare makelaar. Bedankt voo…
-
Sluissingel 13
9Ze heeft ons van het begin tot het einde goed begeleid. Zeker rondom de bezichtigingen was er intensief contact. Ze was op cruciale momenten scherp in haar keuzes en adviezen. We zijn erg tevreden.
-
Irenestraat 35 A
9Wij zijn zeer tevreden met de hulp van makelaar Mariska Franken bij de aankoop van een prachtig appartement in Breda.
-
Kwakkelhutstraat 98
8Contact verliep goed, behulpzaam en vriendelijk, voor de rest geen op en/of aanmerkingen. We zijn tevreden hoe het gegaan is.
-
Laagbos 27
10Mariska is een heel fijne makelaar. Ze denkt goed mee, is heel precies en kent de markt. Dikke aanrader!
-
Chabotstraat 32
10Communicatie duidelijk en snel. Goed bereikbaar, meedenkend en betrokken! Goede adviezen om verkoop te bevorderen. Dank