Van Ekeren Kuiper Culemborg Geldermalsen
"Dein Makler fürs Leben!"
Bei Van Ekeren Kuiper helfen wir Ihnen mit Vertrauen und Transparenz auf dem Weg zu Ihrer Traumwohnung. Ob Sie nun nach einer ersten eigenen Wohnung suchen, zusammenwohnen möchten oder eine größere Wohnung wünschen, wir sind mit persönlichen Ratschlägen und einer durchdachten Herangehensweise für Sie da. Unsere Makler und Finanzberater sind immer erreichbar, ehrlich und schnell. Wir betonen persönliche Aufmerksamkeit sowohl für Sie als...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
L. Wildschutstraat 91
4194VX Meteren
€ 485.000 k.k.
€ 3.943/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Het Voorburg 2
4101KK Culemborg
€ 875.000 k.k.
€ 6.295/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 285 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lingedijk 151
4191VD Geldermalsen
€ 760.000 k.k.
€ 4.064/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 187 m²
- Fläche des Grundstücks
- 700 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Weermuur 4
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.845/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 105 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Weermuur
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.844/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 102 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Weermuur 3
4194AX Meteren
€ 396.000 ,-
€ 3.845/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 105 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (171)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
171 Bewertungen insgesamt
Funda
31 Bewertungen auf Funda
140 Bewertungen bei Google
-
Joost Mendel
10 -
Prins Willem Alexanderstraat 10
9Goed benaderbaar makelaar net kennis van zaken in ons gebied. Toonde veel belangstelling. Was enthousiast en deed duidelijk zijn werk op een goede en positieve manier.
-
Maasweg 20
9Prima vakkundige makelaar met veel kennis van de lokale markt. Ondersteuning vanuit het kantoor voor mijn gevoel soms te traag
-
Peggy B.
10Wij hebben Van Ekeren Kuiper als aankoop- én verkoopmakelaar meegemaakt. In beide gevallen was alles tot in de puntjes geregeld. Prettige en heldere communicatie, een heel goede kennis van de (plaatselijke) markt en correcte administratie waardoor beide processen heel vlot zijn verlopen. Dank jullie wel!
-
Marianne Mendel
10Fijne en betrokken medewerkers. Zij reageren snel en accuraat. Zijn op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Prettig en persoonlijk contact.
-
Corry Ouburg
8 -
Hoogstraat 8
10Fijn contact, snel en servicegericht. Altijd bereikbaar en persoonlijk contact. Bij vragen kon je altijd bellen en gingen ze meteen voor je aan de slag.
-
Bert van Wanrooij
10In alle aspecten van de aankoop en verkoop uitstekend geholpen, heel goed gevoel over de service/aandcht
-
Yasmin B.
8 -
Jos Moelands
8professionele aanpak van de verkoop van mijn woning, een goede communicatie, met een prettig getoonde interesse gedurende het offertetraject.