Edith den Hoedt Makelaardij BV
Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency that builds trust and highlights their strengths. They provided specific context, so I need to focus on that. First, the structure: three paragraphs. The first should position the office in its region and make a promise. The second is about services, work method, expertise, certifications, languages. Third is a call to action. Looking at...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Van der Waalsstraat 40
2984EP Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.932/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 430 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van Leeuwenhoekstraat 64
2984EG Ridderkerk
€ 650.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Drierivierenlaan 34
2983GW Ridderkerk
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bothastraat 4
2987BH Ridderkerk
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Fazant 64
2986CK Ridderkerk
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Erasmuslaan 62
2984XH Ridderkerk
€ 477.000 k.k.
€ 4.587/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (100)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
100 Bewertungen insgesamt
Funda
64 Bewertungen auf Funda
36 Bewertungen bei Google
-
Burgemeester Crezéestraat 18
10Het contact verliep erg prettig, efficiënt, en effectief bij zowel de aankoop als verkoop van de nieuwe en oude woning. Edith den Hoedt heeft veel kennis van de plaatselijke markt, wat zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Voor ons heeft Edith den Hoedt deze transacties tot een succes gemaakt, waarbij haar professionele aanpak naar voren kwam en ze is vanuit onze ervaring zeker aan te bevelen.
-
Van Leeuwenhoekstraat 131
9Heel goed. Dank voor de persoonlijk geboden hulp en ondersteuning door ons thuis te bezoeken voor het in orde maken van de documenten.
-
Middenmolendijk 197
10Edith den Hoedt is en hele fijne en deskundige makelaar. Het contact verloopt heel prettig, er is voortdurend overleg en afstemming vanaf het begin van het verkoopproces tot aan de verkoop.
-
Leeghwaterstraat 10
10Edith den Hoedt heeft een goed team, waar het fijn samenwerken mee is. Bij vragen wordt er snel en adequaat gereageerd.
-
Bart Lagendijk
2Übersetzt durch KISehr schlechter Makler, kommt Verabredungen nicht nach. Wird ein ausgezeichneter Makler für einen verkaufenden Kunden sein, aber für einen kaufenden Kunden nicht zu empfehlen! Liebe Edith, leider wurden mehrere Versuche unternommen, um eine Lösung zu finden, leider gab es keine Reaktion oder Unterstützung von eurer Seite, auch nicht nach dem erhaltenen Brief, daher diese Reaktion.