Edith den Hoedt Makelaardij BV
Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency that builds trust and highlights their strengths. They provided specific context, so I need to focus on that. First, the structure: three paragraphs. The first should position the office in its region and make a promise. The second is about services, work method, expertise, certifications, languages. Third is a call to action. Looking at...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Van der Waalsstraat 40
2984EP Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.932/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 430 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Van Leeuwenhoekstraat 64
2984EG Ridderkerk
€ 650.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Drierivierenlaan 34
2983GW Ridderkerk
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bothastraat 4
2987BH Ridderkerk
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 151 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Fazant 64
2986CK Ridderkerk
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Erasmuslaan 62
2984XH Ridderkerk
€ 477.000 k.k.
€ 4.587/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
64 commentaires sur Funda
36 commentaires sur Google
-
Burgemeester Crezéestraat 18
10Het contact verliep erg prettig, efficiënt, en effectief bij zowel de aankoop als verkoop van de nieuwe en oude woning. Edith den Hoedt heeft veel kennis van de plaatselijke markt, wat zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Voor ons heeft Edith den Hoedt deze transacties tot een succes gemaakt, waarbij haar professionele aanpak naar voren kwam en ze is vanuit onze ervaring zeker aan te bevelen.
-
Van Leeuwenhoekstraat 131
9Heel goed. Dank voor de persoonlijk geboden hulp en ondersteuning door ons thuis te bezoeken voor het in orde maken van de documenten.
-
Middenmolendijk 197
10Edith den Hoedt is en hele fijne en deskundige makelaar. Het contact verloopt heel prettig, er is voortdurend overleg en afstemming vanaf het begin van het verkoopproces tot aan de verkoop.
-
Leeghwaterstraat 10
10Edith den Hoedt heeft een goed team, waar het fijn samenwerken mee is. Bij vragen wordt er snel en adequaat gereageerd.
-
Bart Lagendijk
2Traduit par l'IATrès mauvais agent immobilier, ne respecte pas les rendez-vous. Serait un bon agent pour une partie vendante mais déconseillé pour une partie acheteuse ! Chère Edith, malgré plusieurs tentatives pour trouver une solution, aucune réponse ou coopération de votre part, même après avoir envoyé une lettre, d'où cette réaction.!