Maarten van Vliet Makelaars
"FIND YOUR FUTURE"
Bij Maarten van Vliet Makelaars denken we anders over het kopen en verkopen van woningen. We geven persoonlijk advies, met een moderne en creatieve aanpak die zorgt voor blijdschap bij de sleuteloverdracht. Onze expertise ligt in Kennemerland en Amsterdam, gebieden waar we zelf wonen of vandaan komen. We kennen de straatjes, de dorpen en steden als onze eigen tuin. Dat maakt het mogelijk om je niet alleen te helpen met de koop of verkoo...
Current housing stock
-
- Available
Ruychaverstraat 24
2013GG Haarlem
€ 975.000 k.k.
€ 7.117/m²
ASave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 96 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kleiburg 21 A
1104EA Amsterdam
€ 535.000 k.k.
€ 3.877/m²
ASave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Da Costastraat 98 3V
1053ZT Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 10.119/m²
A+Save as favorite- Living area
- 42 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Wouwermanstraat 30
2023XG Haarlem
€ 575.000 k.k.
ESave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 85 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Frederik van Eedenplein 18
2106ED Heemstede
€ 1.450.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 182 m²
- Land area
- 311 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Koediefslaan 39
2101BS Heemstede
€ 1.395.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 170 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (57)
Review platforms
BronscoresTotal score
57 total reviews
Funda
47 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Brugstraat 19
10Wat een fijn contact met Maarten van Vliet en zijn makelaars! Prettig in communicatie, helder in afspraken, en lekker 'to the point'. Makelaar Jan heeft ons ook geassisteerd bij de aankoop van een nieuwe woning. Vol vertrouwen, het enige dat wij moesten hebben was geduld - en dat was het waard :)
-
Frans Lisztlaan 20
10Geweldige makelaar. Maarten heeft ons fantastisch begeleid. Maarten, en het hele kantoor, is snel, professioneel, doelgericht, ontzorgend en buitengewoon prettig in de omgang.
-
Hyacinthenlaan 37
10Het gehele proces, van zoeken naar een woning tot aan de daadwerkelijke aankoop, was goed. Onze makelaar Jan den Rooijen heeft ons heel kundig en professioneel bijgestaan bij de aankoop van ons eerste huis! Het goede en persoonlijke contact hebben wij ook als heel prettig ervaren. Kortom, een hele goede ervaring, Maarten van Vliet Makelaars is zeker een aanrader!