Santen & Gasille Makelaars & Taxateurs
"Your trust, our commitment."
Santen & Gasille Makelaars is sinds 1990 actief in het Westland en omgeving, waar we ons hebben opgereden tot een betrouwbare partij in de vastgoedwereld. Onze deskundigheid omvat verschillende gebieden, waaronder woningbouw, glastuinbouw en kantoor- of bedrijfsgebouwen. Door specialisten in elke sector te hebben, staan we garant voor professionele begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Bovendien bieden we ondersteuning bi...
Current housing stock
-
- Available
Rozemarijn 125
2291GM Wateringen
€ 525.000 k.k.
€ 4.730/m²
BSave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 155 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Poeldijksevaart 15
2685EE Poeldijk
€ 800.000 k.k.
€ 4.372/m²
ASave as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- 193 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Alstroemeriastraat 27
2292DG Wateringen
€ 550.000 k.k.
€ 5.392/m²
ASave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 135 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Elf Guldensmijn 2
2291XR Wateringen
€ 830.000 k.k.
€ 6.014/m²
DSave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 422 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Keukenhoflaan 65
2548PC Den Haag
€ 770.000 k.k.
€ 5.203/m²
ASave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 237 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Laan van Nieuw-Oost-Indië 117
2593BM Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 4.808/m²
CSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (77)
Review platforms
BronscoresTotal score
77 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
31 reviews on Google
-
Hammarskjöldlaan 493
9Alles liep soepel vanaf het eerste contact. Fijne samenwerking en leuke mensen! Bij mijn 2de huis direct raak!
-
Herenstraat 120
8Contact verliep goed, makelaar was steeds goed bereikbaar. Ze belde wel steeds met een onbekend nummer
-
L. Beek
10Translated by AII can wholeheartedly recommend Santen & Gasille Makelaars in Wateringen to everyone! From the beginning, we were well taken care of and guided by this real estate agency during the sale of our home in The Hague. We received top advice and the house was sold within the expected timeframe. We would like to express our extra thanks to Inge Groenen, who kept us excellently and on time informed about everything and gave us the right advice. Thank you very much Inge for this great collaboration. We really appreciated this! On behalf of the Beek family
-
Buenos Aireshof 36
10Zeer behulpzaam ook voor mensen die niet zo digitaal zijn, Goede communicatie tussen klant en makelaar. Goed bereikbaar zowel telefonisch als het kantoor. Heb de samenwerking met alle kantoorgenoten als plezierig en deskundig ervaren. Met vriendelijke groet Leen en sandra van Gilst
-
Van der Does de Willeboisstraat 18
9Eerste contact was al heel fijn, Heel begripvol. Contact was fijn en het kantoor en onze makelaar waren altijd snel bereikbaar
-
chandra van der spek
10Translated by AIWe were very well assisted in selling our home. We were kept well informed about how everything progressed, good communication, very involved and professional