Kern Makelaars Breda staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Breda. Wij begripvol en doelgericht begeleiden u bij het kopen of verkopen van uw woning, zodat u met vertrouwen en succes de markt op gaat. Onze dienstverlening omvat aankoop, verkoop, taxaties en financieel advies. Wij werken transparant en met veel geduld, zodat u altijd op de hoogte bent van de stappen die worden genomen. Onze expertise is geënti...
Current housing stock
-
- Available
Pieternel Koomansstraat 79
4822WC Breda
€ 349.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Sterrebos 46
4817SH Breda
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Graaf Hendrik III laan 169 C
4819CG Breda
€ 385.000 k.k.
€ 4.278/m²
FSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
van Speykweg 7
4819BM Breda
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
CSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Tweede Markstraat 24
4811PC Breda
€ 400.000 k.k.
€ 4.123/m²
DSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 106 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Nieuweweg 9
4811LW Breda
€ 345.000 k.k.
€ 3.966/m²
ASave as favorite- Living area
- 87 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (62)
Review platforms
BronscoresTotal score
62 total reviews
Funda
37 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Joost Verburg
10Translated by AIExpert real estate agent with extensive knowledge of the local market. Pleasant personal and direct guidance during the sales process!
-
Vekenoord 79
10Translated by AIThe journey went as desired. We were helped by Winfred, who was very patient and skilled. The purchase went faster than expected. We are 100% satisfied!
-
Zwartmoeren 10
9Translated by AIFast and pleasant contact, really stands by your side when buying or selling a home. Definitely recommended.
-
Sporenweide 8
10Kern Makelaars is echt een aanrader! Kern is een kleiner makelaars kantoor met een zeer persoonlijke aanpak. Wij werden geholpen door Winfred, die altijd zeer vriendelijk, geduldig en begripvol was. Ook had hij duidelijk kennis van zaken; en zijn verkoop-aanpak leide dan ook tot een versassend snelle, en zeer succesvolle verkoop. Wij zijn dan ook echt 100% tevreden - en zullen de volgende keer absoluut weer kiezen voor Kern!
-
Generaal Maczekstraat 53
10Kernmakelaars is een makelaar met goede kennis van de Bredase markt. Vooral het persoonlijke en directe contact tijdens alle stappen van het verkoopproces waren erg prettig!
-
Curaçaostraat 30
10Translated by AII was very well helped. Everything was clear and if there are questions they are happy to help you. Very pleased with the house.
-
Sander Vermunt
10Translated by AIProfessional, reliable and does what he promises. Winfred is a top real estate agent who realized the sale of my apartment in no time, where others left it. And does more than that, really thinks with all the elements related to the house.