Een huis verkopen is voor veel mensen een complexe en stressvolle aangelegenheid. Hans de Makelaar en zijn team staan bekend om hun expertise in het begeleiden van verkoopprocedures, zodat de onderhandelingen soepel en succesvol verlopen. Met een scherp inzicht in de markt en jarenlange ervaring zorgen zij ervoor dat het eindresultaat optimaal is. Hans de Makelaar heeft zich gespecialiseerd in het verkopen van woningen in regio’s zoals...
Current housing stock
-
- Available
Heumensebaan 43
6584CM Molenhoek
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
BSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Gochsedijk 13
5853AB Siebengewald
€ 539.000 k.k.
€ 2.406/m²
A+Save as favorite- Living area
- 224 m²
- Land area
- 453 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Veedijk 15
6595PG Ottersum
€ 449.500 k.k.
€ 2.554/m²
BSave as favorite- Living area
- 176 m²
- Land area
- 431 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Papierschepper 13
6591TM Gennep
€ 375.000 k.k.
€ 3.827/m²
A+Save as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Murseltseweg 42
5854CX Bergen L
€ 315.000 k.k.
€ 3.539/m²
ESave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 296 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bierbrouwersgroes 44
6591KD Gennep
€ 425.000 k.k.
€ 3.602/m²
A+Save as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (56)
Review platforms
BronscoresTotal score
56 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
42 reviews on Google
-
christina rassemie de Wind
2 -
I am ok
10Hans en zijn team hebben goed werk geleverd met de verkoop van ons niet allerdaagse huis. Vragen en emails werden snel en vakkundig beantwoord en Hans komt beslagen ten ijs. Dank je wel Hans en team. Een dikke 10!
-
Nancy Terwindt
10Translated by AIWe sold our house through Hans de Makelaar. Throughout the entire process, we were kept very well informed and they helped us, no question was too much for them. So if you want to sell your house, just step inside at Hans de Makelaar, that's what we did and we have not regretted it for a moment.
-
JJ PP
10Het was goed samenwerken met Hans de Makelaar. Ze houden alles in het oog en regelen de belangrijke zaken voor je. Vooral Sandra doet zeer haar best. Bedankt Sandra en Piet
-
Mevr. Caroline van Bercum
9Veel en duidelijk contact, snelle opvolging. Bemiddeling tussen kopers. Wel geduld bij aanvang moeten opbrengen en goed overlegd over koopprijs. Uiteindelijk mooi zelf regie kunnen hpouden met ondersteuning en raad van de makelaars.
-
Een funda gebruiker
7Translated by AIInitially things were difficult until I addressed him about it. ( was not called back ) after which things improved.
-
Langstraat 23
8Translated by AIVery good. Very friendly and very helpful. We were well assisted and informed throughout the entire period. If we got stuck somewhere, we were helped immediately. Will certainly recommend this real estate agent.