Heuvel Makelaars
"The no-nonsense real estate agent who provides hassle-free service from A to Z."
Heuvel Makelaars is a real estate agency from Oss that has been showing itself as a reliable partner in the housing market since 1997. With a combination of experience and modern working methods, we support you in buying, selling or managing a home. Our emphasis is on honesty, speed and accuracy, so that you always know where you stand. In Brabant the door is always open, and we are a reliable entry point there. We are real Brabanders,...
Current housing stock
-
- Available
Kerkstraat 4
5397EH Lith
€ 385.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Oude Wei 15
5345KE Oss
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
CSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Montgomerystraat 13
5346TJ Oss
€ 389.000 k.k.
€ 4.138/m²
CSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Caspar Boshartstraat 32
5367AD Macharen
€ 485.000 k.k.
€ 3.277/m²
ASave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 329 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Moleneind 14
5397AM Lith
€ 799.500 k.k.
€ 3.998/m²
ASave as favorite- Living area
- 200 m²
- Land area
- 459 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kerkstraat 4
5351EB Berghem
€ 530.000 k.k.
€ 4.173/m²
DSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 383 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (61)
Review platforms
BronscoresTotal score
61 total reviews
Funda
47 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Ruusbroecgaarde 107
10Heel fijn makelaarskantoor met korte lijnen tussen makelaar en klant we hadden veel vragen en werden altijd netjes en geduldig te woord gestaan tijdens de aankoop van onze nieuwe woning maar ook tijdens de verkoop van onze oude woning ik zou iedereen in Oss en omgeving Heuvel makelaardij 100% aanbevelen
-
Hertewissel 101
9We zijn prima voorgelicht over het hoe en waarom onze woning met de gestelde verkoopwaarde werd aangeboden. De waardebepaling van de woning zelf wordt professioneel gedaan en goed onderbouwd. Er is steeds een goed contact. Je kan de verkoop volgen via een app en bij alle documentatie. Ook telefonisch werden we goed op de hoogte gehouden en ze zijn zelf goed bereikbaar.
-
Teunisbloem 4
9Heel vriendelijk, fijne samenwerking, duidelijke antwoorden op vragen, houden je goed op de hoogte over het verloop van de verkoop, zeer aan te bevelen.
-
Dorpstraat 31
8Wij zijn blij dat onze woning is verkocht, Heuvel makelaars heeft deskundige begeleiding geboden in dit proces en geluisterd naar onze wensen.
-
De Bongerd 26
10Fijn (laagdrempelig) contact gehad met alle betrokkene bij van den Heuvel, zowel bij de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze oude woning! Zeer betrokken en denken goed mee in mogelijkheden.
-
Jacobus Poelsstraat 22
10Heel goed. Vanaf de eerste ontmoeting goed te woord gestaan. Goed ontvangen en een goede uitleg . Zeker aan te bevelen.