Succesmakelaars & financieel adviseurs
"The Key to Your Home"
Bij Succes zien we het vinden van een thuis als iets meer dan alleen wonen. Wij helpen mensen om hun woonwensen te realiseren, maar ook om financieel op de juiste voet te staan. Of het nu gaat om een eerste woning, een grotere ruimte of een nieuwe levensfase, wij zoeken altijd naar oplossingen die passen bij jouw situatie. Onze ervaring en kennis zorgen voor rust en vertrouwen in een complexe markt. Wij werken met een team dat gespecial...
Current housing stock
-
- Available
De Velduil 153
3815XT Amersfoort
€ 675.000 k.k.
€ 5.037/m²
ASave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 106 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Hamersveldseweg 20
3833GP Leusden
€ 1.695.000 k.k.
€ 4.735/m²
DSave as favorite- Living area
- 358 m²
- Land area
- 1105 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Vijver 7
3811CL Amersfoort
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
DSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- 63 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Walstro 61
3831WV Leusden
€ 510.000 k.k.
€ 4.435/m²
ASave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Surinamelaan 113 B
3818TK Amersfoort
€ 385.000 k.k.
€ 5.500/m²
BSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Valkenhoeve 7
3831TV Leusden
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 175 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (52)
Review platforms
BronscoresTotal score
52 total reviews
Funda
26 reviews on Funda
26 reviews on Google
-
Keerkade 38
9Via een groot scherm en de expertise van de aankoop makelaar ben ik goed geïnformeerd over het woningaanbod. Na de bezichtigingen krijg ik adequate informatie en advies voor een bod. Het open en eerlijke contact heeft mij vertrouwen gegeven bij de koop van m’n nieuwe woning.
-
Hohorstlaan 13
10Prettig contact, snel schakelen en ook snel de woning verkocht. Ik raad deze makelaar van harte aan.
-
Prinses Irenelaan 57
10Hendrik-Jan is zeer kundig en denkt constructief mee. Hij geeft goed aan wat mogelijk en onmogelijk is. Blijft rustig onder tijdsdruk. Zeer prettig werken.
-
Schutterhoeflaan 41
10Translated by AIReceived good advice from the beginning. Also honest. It was also said what is not wise. Friendly to the people who came for viewings. Also, outside of 9 to 5 it was possible, if it was important to have a quick contact. All helpful people at the real estate office. There was always a reply within a day on email. Everything is well arranged. We were completely taken care of. And there was room for our ideas. I would definitely recommend this real estate office. They are very …
-
Zangvogelweg 76
8Translated by AIExpert in both buying and selling your home. They also competently handle the finances, taxes and insurances.
-
Nooitgedacht 35
9Translated by AIfast and easy to reach, responds quickly. clear and bright story. gives valuable advice.