Al meer dan 35 jaar helpen wij klanten hun woondromen realiseren in de mooiste regio’s van Limburg. Van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, zijn wij actief in gebieden met een unieke sfeer. Onze makelaars en taxateurs kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar, of het nu om verkoop, verhuur of aankoop gaat. Wij werken deskundig en betrouwbaar, met een persoonlijke aanpak die aansluit bij de behoeften van iedere klan...
Current housing stock
-
- Available
De Pomerio 4
6351EK Bocholtz
€ 869.000 k.k.
€ 3.533/m²
BSave as favorite- Living area
- 246 m²
- Land area
- 525 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Diepestraat 41
6336VV Hulsberg
€ 669.000 k.k.
€ 3.362/m²
DSave as favorite- Living area
- 199 m²
- Land area
- 700 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Op de vijf bunder 31
6361JE Nuth
€ 465.000 k.k.
€ 2.703/m²
CSave as favorite- Living area
- 172 m²
- Land area
- 482 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Henri Jonasstraat 36
6137CM Sittard
€ 249.000 k.k.
€ 2.767/m²
DSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Malbergstraat 3
6367BT Voerendaal
€ 519.000 k.k.
€ 3.932/m²
ESave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- 387 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Dokter Hermansstraat 16
6333CL Schimmert
€ 298.000 k.k.
€ 3.137/m²
BSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 193 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (72)
Review platforms
BronscoresTotal score
72 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
32 reviews on Google
-
Jos Demandt
8zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor. *Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. *Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Duidelijk over kostenplaatje en bijbehorende aspecten m.b.t. gehele verkooptraject. * Nakomen van afspraken gedurende het gehele traject.
-
relf ed
2 -
samanta smidtson
2 -
John Erkensstraat 11
10Translated by AIFollows up on appointments. The real estate agent's communication is very good. Updates immediately after viewings. Keeps lines short with potential buyers.
-
Kerkstraat 108
9Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
-
Schoutstraat 2
10Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
-
Ridderweg 12
10Translated by AIGreat real estate agent, both Ralph and the ladies from the office. Questions were answered quickly and they did everything to make it as smooth as possible for us. We felt comfortable right away.
-
Lerschenstraat 15
10Translated by AIWe are extremely satisfied with Aelmans and especially Beate regarding the sale of our home. Questions are answered immediately and there is quick feedback after viewings. We can only recommend this office!
-
Ceme Riv
2Translated by AIUseless real estate agent. Sellers beware! This agent doesn't bother to pull the highest bid from the market. Some viewings are scheduled and then it's full. Don't think with them and also rude on the phone.