Markant NVM Makelaars
"Leading and successful, for you too!"
Markant NVM Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Met een hecht team en jaren ervaring zorgen wij voor een soepele en transparante werkwijze, van de eerste stap tot en met de overdracht. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis of hulp bij het verkopen van je huidige woning, wij staan voor je klaar met deskundig advies en gedegen marktkennis. Onze dienstverlening...
Current housing stock
-
- Available
Pinksterbloem 30
2992VP Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 4.360/m²
CSave as favorite- Living area
- 172 m²
- Land area
- 225 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Available
Mr. Thorbeckestraat 31
2991GG Barendrecht
€ 375.000 k.k.
GSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 274 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Weerkant 142
2993DA Barendrecht
€ 700.000 k.k.
€ 5.036/m²
BSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Schoener 78
2991JM Barendrecht
€ 475.000 k.k.
€ 4.025/m²
CSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mesdagstraat 28
3161DD Rhoon
€ 800.000 k.k.
€ 5.096/m²
ASave as favorite- Living area
- 157 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Middeldijk 78
2992SJ Barendrecht
€ 700.000 k.k.
€ 6.250/m²
GSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 523 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (161)
Review platforms
BronscoresTotal score
161 total reviews
Funda
99 reviews on Funda
62 reviews on Google
-
Limes 70
10Prettig, toegankelijk en betrouwbaar. Veel ervaring in het onderhandelen, rekening houdend met wensen verkopers.
-
Burgemeester G.H. Dercksenstraat 27
10Frits, Esther en Miranda, Allemaal stuk voor stuk erg professioneel, fijne aanspreekpunten, goed bereikbaar en duidelijk in de communicatie gedurende het hele proces. Dankzij de deskundige begeleiding verliep alles soepel en met veel vertrouwen! Erg blij met de keuze geweest en wellicht tot in de toekomst!
-
Swarttouwhaven 36
9Uitstekende begeleiding, heel benaderbaar bij vragen, snelle terugkoppeling. Service gaat verder dan alleen de verkoop begeleiding, ook tips rond verhuizing/ opruimen.
-
Broeksestraat 26
9Frits heeft ons heel fijn geholpen met de aankoop van onze woning. Het team van Marktant is altijd bereikbaar en helpt je direct. Het contact met Frits en zijn team verloopt gemakkelijk en open, zowel telefonisch als per mail. Na een korte zoektocht hebben Frits en zijn team ons begeleid bij het bieden op een woning. Uiteindelijk heeft dit geresulteerd in de aankoop van deze woning.
-
Operastraat 6
9Translated by AIThere were short, clear lines, it was a smooth process and a top result, we are satisfied!
-
Sint-Janshaven 617
10Deze makelaar zou ik zeker aanbevelen. Frits, Esther en Miranda zijn zeer kompetent, behulpzaam en vriendelijk. Altijd heel snel met een reaktie na een bezichtiging of bij vragen of wat dan ook. Zeer prettig om met dit team te werken bij koop/verkoop van een Objekt.