Spot Makelaardij
"New, enthusiastic, years of experience"
Welkom bij Spot Makelaardij, waar vertrouwde gezichten en jarenlange ervaring samenkomen met nieuwsgierigheid en toewijding. Wij staan voor u klaar bij het zoeken of verkopen van uw woonruimte, met persoonlijke aandacht en professionele ondersteuning. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen ervoor dat elke stap met zorg en enthousiasme wordt afgehandeld. Onze ervaring en passie voor het ma...
Current housing stock
-
- Available
Rijksstraatweg 27
3545NA Utrecht
€ 1.995.000 k.k.
€ 8.674/m²
Save as favorite- Living area
- 230 m²
- Land area
- 1809 m²
- Bedrooms
- 7
-
- Sold
Croesestraat 15
3522AA Utrecht
€ 525.000 k.k.
€ 7.000/m²
A++Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Bemuurde Weerd O.Z. 42 E
3514AR Utrecht
€ 499.000 k.k.
€ 6.653/m²
Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Texel 83
3524AS Utrecht
€ 325.000 k.k.
€ 6.132/m²
Save as favorite- Living area
- 53 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Jan Haringstraat 15
3554XV Utrecht
€ 499.000 k.k.
€ 5.423/m²
CSave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- 95 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Bosschahof 21
3514JG Utrecht
€ 725.000 k.k.
€ 6.473/m²
BSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 93 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (27)
Review platforms
BronscoresTotal score
27 total reviews
Funda
8 reviews on Funda
19 reviews on Google
-
Yorick Maks
2Zeer amateuristisch, onprofessionele en onprettige ervaring met Sander. Ondanks serieuze interesse en een bod gebaseerd op de startprijs die door de eigenaren zelf was gecommuniceerd, en zelfs bereidheid om meer te betalen. Weigerde de makelaar zijn werk te doen en basale informatie te verstrekken over de VvE, fundering en verdere technische staat. De communicatie was stroef en minimaal; er werd gedreigd met deadlines, rare acties en vragen werden simpelweg niet beantwoord met de mededeling dat er 'geen reden meer was om te antwoorden'. Een makelaar met een eigen machtsagendaatje en niet in het belang van zorgplicht en transparantie van verkoop lijkt te werken. Tevens slecht bereikbaar, onduidelijk en vaag. Dit ligt behoorlijk op de grens van zwendel, pas maar op.
-
Verenigingstraat 62
10Translated by AIWorking with Sander is pleasant. Partly due to his calmness and expertise, I was able to sell my house quickly and well, above expectations.
-
Korianderstraat 54
10Translated by AIClear and concise in communication. Keeps appointments. Is always ready with well-reasoned advice and shares his knowledge. Thinks a little further than just selling a house. Very valuable!
-
Karel Doormanlaan 174
9Translated by AIPleasant, fast, professional and independent. You don't have to be at all viewings and can leave it to the real estate agent