Scheers Roes Makelaars
"¡Vivir bien en el Achterhoek!"
Scheers Roes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Groenlo. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, huur en taxaties, zorgen wij voor een complete oplossing onder één dak. Onze ervaren makelaars en medewerkers combineren kennis met passie om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties reiken van woningstyling en fotografie tot beleggen en herbestemmen. Of u nu op zoek bent naar...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kleermaker 50
7141RE Groenlo
€ 347.500 k.k.
€ 2.780/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 238 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Emmasingel 61
7141WK Groenlo
€ 285.000 k.k.
€ 3.519/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 255 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Papendijk 37
7141KG Groenlo
€ 319.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Willem Neerfeldtstraat 17
7141GE Groenlo
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Evertsenstraat 26
7141WB Groenlo
€ 259.000 k.k.
€ 2.515/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Het Blik 64
7141TK Groenlo
€ 299.000 k.k.
€ 2.534/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (21)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
21 reseñas total
Funda
16 opiniones en Funda
5 reseñas en Google
-
Zilversmid 18
8Prettige samenwerking met de makelaar en de medewerkers van het kantoor. Na elke bezichtiging direct terugkoppeling gehad. Na de verkoop bij elke stap op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Beuksveld 24
8Contact was goed, we zijn tevreden hoe alles verlopen is. We werden goed op de hoogte gehouden en de informatie was duidelijk alleen sommige papieren waren lastig om te lezen, vooral de algemene papieren.
-
De Snieder 38
8Wij zijn zeer goed en kundig begeleid door onze makelaar gedurende het gehele proces van intake tot uiteindelijke verkoop van onze woning.
-
Kloetenseweg 94
9Tijdens werkdagen korte lijntjes voor vragen e.d. met de makelaar. Ze houden me bij elke volgende stap zelf op de hoogte. Duidelijke heldere uitleg.
-
Stoelenmatter 2
9contact was zeer goed , geweldige steun en informatie wat betreft de verkoop en vervolg tijdens verkoop. zeer tevreden.
-
Frans Halsstraat 18
9Prettig bedrijf. Kennis van de markt. Helder en duidelijk afspraken mee te maken. Proberen mee te denken en geven prima tips en verwachtingspatroon.
-
Widukindstraat 19
8Traducido por IAAnne me ha ayudado muchísimo con la compra de mi nueva vivienda y la venta de mi vivienda actual. Recomendable👍
-
Het Blik 26
10Traducido por IA¡Todo transcurrió sin problemas y la casa fue finalmente vendida por el agente inmobiliario de forma extremadamente buena, por lo que gracias!