Scheers Roes Makelaars
"Bien vivre en Drenthe !"
Scheers Roes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de regio Groenlo. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, huur en taxaties, zorgen wij voor een complete oplossing onder één dak. Onze ervaren makelaars en medewerkers combineren kennis met passie om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties reiken van woningstyling en fotografie tot beleggen en herbestemmen. Of u nu op zoek bent naar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kleermaker 50
7141RE Groenlo
€ 347.500 k.k.
€ 2.780/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Emmasingel 61
7141WK Groenlo
€ 285.000 k.k.
€ 3.519/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Papendijk 37
7141KG Groenlo
€ 319.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Willem Neerfeldtstraat 17
7141GE Groenlo
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 220 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Evertsenstraat 26
7141WB Groenlo
€ 259.000 k.k.
€ 2.515/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Het Blik 64
7141TK Groenlo
€ 299.000 k.k.
€ 2.534/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (21)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
21 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Zilversmid 18
8Prettige samenwerking met de makelaar en de medewerkers van het kantoor. Na elke bezichtiging direct terugkoppeling gehad. Na de verkoop bij elke stap op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Beuksveld 24
8Contact was goed, we zijn tevreden hoe alles verlopen is. We werden goed op de hoogte gehouden en de informatie was duidelijk alleen sommige papieren waren lastig om te lezen, vooral de algemene papieren.
-
De Snieder 38
8Wij zijn zeer goed en kundig begeleid door onze makelaar gedurende het gehele proces van intake tot uiteindelijke verkoop van onze woning.
-
Kloetenseweg 94
9Tijdens werkdagen korte lijntjes voor vragen e.d. met de makelaar. Ze houden me bij elke volgende stap zelf op de hoogte. Duidelijke heldere uitleg.
-
Stoelenmatter 2
9contact was zeer goed , geweldige steun en informatie wat betreft de verkoop en vervolg tijdens verkoop. zeer tevreden.
-
Frans Halsstraat 18
9Prettig bedrijf. Kennis van de markt. Helder en duidelijk afspraken mee te maken. Proberen mee te denken en geven prima tips en verwachtingspatroon.
-
Widukindstraat 19
8Traduit par l'IAAnne m'a super aidé lors de l'achat de ma nouvelle maison et la vente de mon ancienne maison. À recommander👍
-
Het Blik 26
10Traduit par l'IATout s'est déroulé sans accroc et la maison a fini par être extrêmement bien vendue par le courtier, pour quoi merci !